Bouřka zaplavila domy slavných: Bouček volal hasiče, Vojtek měl dům pod vodou!
Zdroj: herminapress

Bouřka zaplavila domy slavných: Bouček volal hasiče, Vojtek měl dům pod vodou!

Vytvořeno dne 30.06.2022

Krušnou noc zažily desítky lidí po celé republice poté, co se nad Českem přehnala bouřka a krupobití. Několik centimetrů vody se navalilo do domu moderátora Libora Boučka (41). Ten byl nucen zavolat hasiče, aby mu s odtokem vody pomohli.

"Příroda je mocná, silnější než my a voda je živel. Dřív jsem tu větu používal jako frázi, ale po téhle noci vím přesně, jak realistická dokáže být," napsal mimo jiné Bouček do příspěvku na sociální síti, kde zveřejnil snímky ze zatopeného domu.

Voda se dostala po celém spodním patře a na jejím odsátí se pracovalo celou noc. Nepomáhali jen místní hasiči ze Solenice, kde Bouček bydlí, ale také sousedi. Oko nezamhouřila ani Liborova manželka Gabriela. "Nejvíc děkuji Gabriele za to, že vše zvládáme v harmonii a lásce, kterou neporazí ani potok pramenící v šatně, s malou vlnkou v koupelně, a měnící se v říčku na konci technické místnosti," dodal moderátor.

Plné ruce práce měl po minulém víkendu také herec a zpěvák Roman Vojtek (50) s manželkou Petrou. Jestli Boučkovi "napršelo" do domu pár centimetrů, tedy po kotníky, herec se plavil ve vodě téměř po kolena. Když začalo pršet, netušili, že do rána budou mít dům pod vodou. "Měli jsme druhé jezírko.. Bohužel i v domě," okomentoval Vojtek situaci.

Voda o výšce několika desítek centimetrů mu kompletně zaplavila mimo jiné ložnici i koupelnu. A zahradní nábytek? Ten téměř zmizel pod hladinou. Na pomoc manželům Vojtkovým přispěchali nejen hasiči, ale také sousedi. Roman s Petrou ale ujistili své fanoušky, že dům už je opět v původním stavu.

 

 

 

Default User Image
Radim, 30.06.2022 13:40
To je mi p. Boučka líto, ale ..... okurková sezóna ..... pozor !!!! v srpnu se diozvíme o tom, že si nevlastní dcera sestry bratrance pana Boučka ulevila /prdla/, na zahradě. Ale "lidi" si zřejmě žádají podobné zprávy ....
Default User Image
Jiří Černý, 01.07.2022 07:35
No zase měl Libor konečně plnohodnotnou plovoucí podlahu.