To byl víkend! Zpěvačka Michaela Nosková ukázala nohy plné modřin
Zdroj: se svolením Divadlo Broadway

To byl víkend! Zpěvačka Michaela Nosková ukázala nohy plné modřin

Vytvořeno dne 19.09.2023

Zpěvačka Michaela Nosková (40) má na svém kontě nespočet muzikálových rolích, které si zahrála. Má ráda nové výzvy, a proto když jí v průběhu minulého týdne zavolali z Divadla Broadway, jestli by nenazkoušela roli za nemocnou kolegyni v muzikálu Tři mušketýři, neváhala ani vteřinu. Po odehraných představeních zpěvačku hřeje pocit štěstí a její tělo zdobí modřiny.

“Miluju výzvy, proto, když mi volali z produkce Divadla Broadway, jestli bych neodehrála o víkendu roli Mylady v muzikálu Michala Davida Tři mušketýři, neváhala jsem a začala roli studovat,” svěřila se zpěvačka, která roli nazkoušela během dvou dnů. Rolí Mylady se jí splnil tajný sen. “Ta role je krásná, pěvecky i herecky náročná, vždycky jsem si ji přála zahrát, tak se mi to splnilo. V pátek jsem byla na zkoušce a v sobotu už mě dvakrát popravili. Kolegové v divadle byli skvělí a moc mi pomohli,“ dozvěděli jsme se dále.

Zpěvačka do svého výkonu na jevišti dala opravdu všechno, její tělo po víkendu zdobí několik modřin. “Hrála jsem naplno, tu roli jsem si prožila, mám modřiny na nohou, ale jsem za tu příležitost nesmírně vděčná a jsem šťastná. Děkuji všem divákům za krásné reakce a moc ráda bych si Mylady ještě někdy zahrála,” dodala závěrem zpěvačka, která aktuálně zkouší roli v muzikálu Sladké mámení aneb Kvítek mandragory, který se bude hrát od října v Brně.