Co na sebe prozradily matka s dcerou, Tereza Mátlová a Emilka Janečková?
Zdroj: herminapress

Co na sebe prozradily matka s dcerou, Tereza Mátlová a Emilka Janečková?

Vytvořeno dne 23.12.2020

Operní pěvkyně Tereza Mátlová byla spolu se svou dcerou Emilly Janečkovou hostem Vánočního livestreamového koncertu na zámku Berchtold. Oběma jim to spolu pěkně ladí a tak není divu, že je pořadatelé koncertu manželé Trávníčkovi rádi pozvali.

Video soubor

„S mamkou jsme už spolu zpívali, není to poprvé. Baví mne to. Někdy mi řekne, že jsem něco udělala špatně, ale pak je zase na mne pyšná, když to udělám dobře,“ prozradila Emilka něco málo ze zákulisí rodinné spolupráce.  „Jsem na Emilku přísná, protože vím, že ta hranice, kdy to zvládne je vysoká. Kdyby jí to nešlo, tak požadavky na ní nemám. Musím říct, že Emilka je kritická a skoro vždycky má pravdu. Je citlivá po mně, ale má jasný názor. Já jsem naopak taková příliš trpělivá a liberální. To Emička moc ne. To je ale mladá generace, mají jasný cíl. Ale řekla bych, že mně to prospívá,“ smála se Tereza Mátlová a dceru pochválila, že když přestřelí, dovede přijít a omluvit se.

Po duetu se svou dcerou, duetu s Pavlem Trávníčkem a po krásné písni Tenkrát na západě v doprovodu Felixe Slováčka prozradila Tereza Mátlová, jak u nich budou probíhat Vánoce. „Většinou jsme Vánoce trávili v Americe, kde se Emilka narodila. Letos budeme doma. Určitě půjdeme do kostela na mši, půjdeme se projít,“ uvedla Tereza a se smíchem dodala: „Tuhle jsem do půl třetí lepila cukroví, a co se nepovedlo, jsem snědla. To jsem si řekla, že to takto nejde. S Emičkou jsme se o některé úkoly rozdělily. Teď bude společně dělat bramborový salát. Kapra nejíme, tak bude řízek.“

Největším přáním Terezy Mátlové je, aby všichni byli zdraví a vše se vrátilo do normálního stavu. Aby umělci mohli na jeviště a diváci do hlediště. Jak to má správně být.