Youtuber Porty: Kdo ho ještě nezná, pozná! Víte třeba, že má Zlatého slavíka?
Zdroj: herminapress

Youtuber Porty: Kdo ho ještě nezná, pozná! Víte třeba, že má Zlatého slavíka?

Vytvořeno dne 26.11.2020

Když si ve 14 letech youtuber Porty (21) založil svůj youtuberský kanál, netušil, že více jak po 6 letech bude mít skoro 600 000 odběratelů. A jeho rapovou písničku „Porty - sto tisíc“ na YouTubu zhlédne dokonce přes pět a půl miliónu lidí.  

„Dokonce jsem vyhrál v roce 2016 Slavíka v kategorii Hvězda internetu. Není to ale věc, na kterou jsem zrovna pyšný. Takovým stylem, jakým jsem to vyhrál, to mohl vyhrát každý. To bylo na kliky a čím víc lidi klikali,měl člověk víc hlasů. A v té době už jsem byl známý youtuber. Je to hustý, mám Slavíka, ale není to věc, o které bych řekl, že jsem fakt dobrý,“ rozmluvil se Porty u Petry Řehořkové v její Petra Show.

Sledovanost jeho videí na YouTubu jde do statisíců. Porty si je vědom toho, že ho sledují i desetileté děti, proto se ve svém projevu mírní. „Hodně mě sledují třeba už i desetileté děti, vím o tom. Proto si dávám pozor, snažím se nejít špatným příkladem, nemluvím sprostě a podobně.  Třeba dva roky zpátky mi to bylo úplně jedno. Dělal jsem si to svoje a všechno okolo mi bylo fuk.“

Co ještě na sebe Porty prozradil na terase Petra Clinic? Třeba, jak se jmenuje celým jménem? Může jeho babička sledovat internet? Proč má divný pocit, když se k němu někdo hlásí na ulici?

To všechno a ještě něco navíc se dozvíte v tomto díle Petra Show.

 

 

 

Default User Image
Kristýna , 06.07.2023 12:23
Porty ty jsi prostě nejlepší youtuber a mám tě moc ráda.A máš dobré videa
.
Default User Image
Největší fanyn…, 10.04.2021 08:33
Porty jseš nejlepší ?? Máš nejlepší videa ??
Miluju tvoje písničky ??