Právě dnes se do Ulice vrátí oblíbená herečka!
Zdroj: TV Nova

Právě dnes se do Ulice vrátí oblíbená herečka!

Vytvořeno dne 24.03.2022

Diváci Ulice se v dnešním dílu mohou těšit na usměvavou herečku Elišku Bašusovou (26), která se po několika měsících vrací z mateřské dovolené. Návrat její postavy bude nečekaný a prozatím zůstává obestřený tajemstvím. Bářiny rodiče totiž neměli do včerejška o jejím návratu ani tušení, přestože s nimi vždy měla skvělé a důvěrné vztahy, a společně prošli nejedním náročným obdobím. Teď to ale u Klímových pořádně zabouří právě kvůli Báře.O jaký šok se Bára svým blízkým postará?

Herečka Eliška Bašusová před několika měsíci opustila Ulici, aby se mohla plně věnovat mateřským povinnostem. Přesto měli diváci možnost ji pravidelně potkávat ve znělce a krátce se objevila i ve vánočnímu dílu Ulice. „Měla jsem pauzu asi osm měsíců a ten opravdický velký návrat k pravidelnému natáčení Ulice byl úžasný. Moc jsem se na to těšila. Je totiž fajn občas vypnout a být na chvíli mezi lidmi,“ říká se svému návratu do Ulice Eliška. Její postava řešila před necelým rokem poměrně velké dilema. Krátce poté, co začala chodit s Frantou (Matyáš Valenta), se dozvěděla, že ji přijali jako náhradnici na stáž do prestižního magazínu, jehož sídlo je v Bruselu. Bára dlouho zvažovala, zda nabídku přijmout, a to hned ze dvou, pro ni závažných, důvodů. Nechtěla přijít o Frantu, navíc se v té době snažila podpořit i nejlepší kamarádku Janu, jež právě řešila bouřlivý rozchod s ženatým kolegou. Bára se nakonec rozhodla, že takovou příležitost přeci jen nezahodí, a do Bruselu odletěla. S Frantou si zvykli na vztah na dálku, vídali se, jak jen to bylo možné. Bára si dokonce stáž v Belgii prodloužila, neboť se jí tam naskytly nové možnosti i kontakty, na jaké jinde hned tak nenarazí.

S Frantou, rodiči (Hana Baroňová a Filip Čapka) i sourozenci (Karolína Lipowská, Karel Klement) se Bára naposledy viděla o Vánocích, kdy na svátky přiletěla domů. Tehdy se zdálo, že je u ní vše zalité sluncem, že se jí daří na všech frontách. Teď je Bára nečekaně zpět s velkým tajemstvím, jež se rodičům zatím neodvážila říct. Ráda by jim to sdělila ústně, s Frantou jako velkou oporou po boku. I jeho se totiž Bářina novinka týká. A jaký bude návrat Báry podle její představitelky?  „Bára se vrátí s velkým překvapením, které bude části rodiny velmi nemilé. Takže bude mít hned ze začátku velké problémy v rodině, ale i s možným hledáním práce. Naopak vztah s Frantou odloučení nijak nepoznamenalo, takže v něm bude mít velkou oporu.“

Když Iva náhodou zjistila, že Bára je v Čechách, aniž by se jim ozvala, a navíc kolem toho i docela mlží a něco řeší s Frantou, okamžitě začala bít na poplach. Takhle svoji dceru totiž nezná. Ji i Vítka tak zákonitě napadlo, že by mohla být Bára těhotná, anebo se chce vdávat. Samotná Bára je příliš dlouho napínat nebude. Na to, co je u ní nového, by stejně brzy sami přišli, a tak je raději předběhne. Když ale doma konečně přizná, jak se věci mají, zažijí Klímovi pořádný šok, ze kterého se jen tak nevzpamatují… Co je u Báry nového? K čemu a proč se rozhodla? Jak se to dotkne celé její rodiny i Franty? 

Návrat Báry Klímové uvidí diváci v dnešním dílu Ulice, který vysílá TV Nova od 18:25 a také je k dispozici už teď na Voyo.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 24.05.2022 08:54
konecne se vraci bara mam ji rad je takova normalni pozitivni hodna holka
Default User Image
ceapody, 14.06.2024 20:09
The physiological roles of transporters include supplying nutrients, removing waste products, maintaining cell homeostasis, and participating in signal transduction and energy production <a href=http://cialis.lat/discover-the-best-prices-for-cialis>cialis generic</a>