Farmář hledá ženu: Osedlá si moderátorka Laďka Něrgešová koně? Nebo se jich bojí?
Zdroj: herminapress

Farmář hledá ženu: Osedlá si moderátorka Laďka Něrgešová koně? Nebo se jich bojí?

Vytvořeno dne 23.03.2022

Během uplynulých řad pořadu Farmář hledá ženu se do sedla koně Laďka Něrgešová bravurně vyšvihla. Podaří se jí ten samý kousek i v sérii, která se právě chystá na televizní obrazovky?

Odborníci se shodují na tom, že koně jsou nevyzpytatelná stvoření, která ale lidi milují. Byl během natáčení čas koně osedlat a vydat se na vyjížďku? Laďka Něrgešová má jasno:Koně jsou nádherní, a samozřejmě budí respekt. Jako mládě jsem se na nich učila jezdit, docházela do stájí i pomáhat. Čili strach z nich rozhodně nemám, ale je fakt, že když něco netrénujete, tak hlava se brání.“

Bránila se hlava tak usilovně, že letos se této vysloveně farmářské zábavě vyhnula, i když jízdárnu navštívila hned několikrát? Moderátorka vysvětluje: „V minulých ročnících reality show Farmář hledá ženu jsem si občas před kamerou na koně sedla. Ale letos k tomu nakonec nedošlo. Což mě vlastně, teď si uvědomuji, mrzí. Tak třeba příště. Protože je pravda, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu.

Sledujte už 3. dubna na Prima SHOW, k jakým dalším zvířatům má Laďka Něrgešová blízko, kterým se raději vyhne, a hlavně, jak jsou na tom s láskou ke zvířatům vybraní farmáři, a především jejich potenciální budoucí partneři, kteří se rozhodli farmářům napsat s vědomím, že jejich život může nabrat farmářský směr.

Nenechte si ujít první díl, kde se Laďka Něrgešová navíc stane i poštovní doručovatelkou – bude to právě ona, kdo donese dopisy na farmy. Splní její pošťácká brašna očekávání všech zúčastněných? Přeskočí jiskra hned nad dopisem, nebo si na ni budeme muset chvíli počkat?

Láska začne úřadovat 3. 4. na Prima SHOW, následně pak 4. 4. na Primě. Dívejte se, držte palce a sledujte příběhy lidí, kteří nemají pro samou práci čas se seznámit.