Erotické dusno by se dalo krájet! Vilu influencerů navštívily krásky z Playboye
Zdroj: TV Prima

Erotické dusno by se dalo krájet! Vilu influencerů navštívily krásky z Playboye

Vytvořeno dne 24.03.2022

"Večer rozhodně nebude pro mladší diváky. Nahlédnete totiž do světa krásy pro dospělé,“ uvedla dnešní epizodu Like House 3 virtuální moderátorka Lucia.A jak řekla, tak se skutečně stalo. Vilu navštívily čtyři Playboy playmates – Angii, Veronika Basileiou, Karolína Huvarová a Lady Dee.

Modelky do vily přišly nejen rozproudit zábavu, ale také naučit influencery pózování před fotografem. „Dneska jsme přišly udělat nějakej bordel, binec. Uvidíme, co se stane,“ smály se modelky ve zpovědnici. Zatímco kluci byli z návštěvy nadšení, u některých soutěžících bylo znát zklamání. „Čekala jsem hezké chlapy, tak třeba někdy příště,“ povzdechla si Dominika Myslivcová.

Během večera došlo i na několik komplimentů. Modelky upoutaly Sebastianovy rty. „Máš velký, hezký pysky,“ shodly se dámy. „Trošku jsem se styděl na začátku, ale pak jsem se rozpovídal. Vzrušený jsem byl v hlavě. Bylo to příjemné potěšení, ale samozřejmě se umím kontrolovat,“ hodnotil zpětně večer Sebastian.

Soutěžící si v průběhu večera za pomoci modelek vyzkoušeli pózování před fotografem po vzoru focení pro časopis Playboy. Pro Dominiku Myslivcovou nebylo Playboy focení žádnou novinkou. Její fotografie, včetně titulní strany, se v časopisu objevily na začátku roku 2020.