Bývalý Pokondr Roman Ondráček se těší: Bude to megamejdan, na kterej se nezapomíná!
Zdroj: herminapress

Bývalý Pokondr Roman Ondráček se těší: Bude to megamejdan, na kterej se nezapomíná!

Vytvořeno dne 30.06.2022

Showman, tak trochu zpěvák, moderátor a bývalý člen Těžkého Pokondra Roman Ondráček chystá na 26. srpna 2022 velkolepý koncert na Císařské louce v Praze. Opožděně tak s řadou známých hostů a kamarádů už konečně oslaví své 55. narozeniny, ke kterým v loňském roce vydal i svou první a možná poslední sólovou desku s názvem 55 Ty Kráso.

Na pódiu se tak vedle Romana a jeho kapely Rakeťáci objeví i Michal David, Vašo Patejdl, Michal Malátný Matěj Ruppert, Radek Banga a Jaroslav Svěcený. „Chci, aby to byl hlavně mejdan. Abychom si to společně užili. Mám skvělé parťáky, moje Rakeťáky, a k tomu jsem si pozval kámoše,“ říká Roman k chystanému koncertu.

Každý z hostů přijde fanoušky potěšit nějakým svým známým hitem a k tomu přidá i něco z Romanova repertoáru. „Bude to mejdan, na kterej se nezapomíná. Nikdy jsem si nehrál na super zpěváka, ale muziku a zábavu miluju a to o mně všichni vědí,“ dodal závěrem Ondráček s tím, že s týmem původně plánoval další koncerty ve velkých městech, ale vzhledem k dlouho nejisté situaci s kapacitou kulturních akcí se nakonec rozhodl oslavy odložit na letošní léto, i když tou dobou už mu bude 56. 

Bývalý člen Těžkýho Pokondra si pro fanoušky připravil například předělávku hitu Despasito od portorického zpěváka Luise Fonsiho a rappera Daddyho Yankeeho, která na desce 55 Ty Kráso vyšla pod názvem Oslav si to. Zazní ale i nová verze dříve známého Montéra v kvartýru.

Odpoledne na Císařské louce nabídne i spoustu doprovodných aktivit pro rodiny s dětmi. V nabídce je lanové centrum s krásným výhledem na celý areál nebo vzduchové trampolíny. Vyzkoušet si ale návštěvníci mohou například i lukostřelbu, beachvolejbal, badminton, kroket nebo petángue. 

 

 

 

Default User Image
Tereza , 02.07.2022 03:49
Ta fotka je aktuální? Roman vypadá furt stejně jako za Pokondra ?