Ewa Farna s dítětem v náručí jen zírala, čeho je kamarádka Tereza Ramba schopná. Tohle od ní nečekala
Zdroj: herminapress

Ewa Farna s dítětem v náručí jen zírala, čeho je kamarádka Tereza Ramba schopná. Tohle od ní nečekala

Vytvořeno dne 03.01.2023

Že se dá někdy udělat z návštěvy u kamarádky pozvánka na koncert, operativně předvedla herečka Tereza Ramba. Přes sociální síť pozvala všechny stejně zaneprázdněné maminy na koncert Ewy Farne. Zpěvačka nestačila zírat, co je Tereza pro zdar věci vymyslet.

„Moje káminda Ewa chystá takovej menší koncík v O2 Aréně, na kterým byste rozhodně měli být! Já tam teda budu,“ mimo jiné uvedla herečka a pokračovala: „Protože jsem ostuda ostudná a mám těžký mezery v český pop music, který je Ewa tak trochu dost královna, tak se vám přiznávám, že jsem nikdy Ewičku neslyšela zpívat naživo! Chápete to? Viděla jsem jí kojit na pařezu, nebo vytírat, nebo vařit fantastický jídlo, ale né zpívat na mikrofon.“ 

Ewa Farna řádění Terezy Ramby s údivem přihlížela a pak se i s dítětem v náručí jala tančit a smát. "Díky za spontánní spot. Dvě dospělé, 4 děti, tzn. tohle je první a poslední verze, co jsme stihly," komentovala stříbrná slavice snahu kamarádky Ramby.

Tereza Ramba jen doufá, že 14. října bude mít hlídání a jak tvrdí, ukecá babičku a namalovaná „trsne“ bůčkem. To Ewa Farna nikoho ukecávat nebude. Ta v O2 aréně být musí. Je to totiž její velký koncert.

 

 

 

Default User Image
Zdena, 03.01.2023 18:01
Káminda, koncík................. Tak přesně takhle mluví moje 11 dcera, protože už jí nastupuje puberta. Od dospělé matky bych takové jelitoidní vyjadřování nečekala.
Default User Image
Iva Sekáčová, 03.01.2023 19:54
Tyhlety ,,dámy"' dávají nám -to je úplnému plebsu najevo že ony jsou ty nadřazené umělkyně a nemůžeme rozumět té jejich originalitě.Celý život se bez nich fůra lidí zaobejde.