Kolečko a Vignerová, Tomicová a Malý prožívají milostné trojúhelníky jako ze seriálu
Zdroj: herminapress

Kolečko a Vignerová, Tomicová a Malý prožívají milostné trojúhelníky jako ze seriálu

Vytvořeno dne 25.08.2022

Tento konec léta zdá se pro některé celebrity poněkud nešťastný. Nejprve přišel na přetřes rozchod hereckého manželství Pavly Tomicové a Ondřeje Malého a nyní scenárista a režisér  Petr Kolečko potvrdil spekulace o rozchodu s modelkou Anetou Vignerovou.

Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní. Denisa není důvodem rozchodu,“ uvedl Petr Kolečko pro Blesk.

Tou zmíněnou Denisou je míněná dlouhovlasá zrzka, herečka Denisa Nesvačilová, se kterou se Kolečko vídal na natáčení seriálu Pálava, který si sám napsal a také zrežíroval. Denisa v něm hrála jednu z hlavních rolí.

Další vztahový kolotoč prožívá herečka Pavla Tomicová, které se po devatenácti letech rozpadlo manželství s hercem Ondřejem Malým. Důvodem má být další seriálová herečka Kristýna Kociánová, která si dokonce s Pavlou Tomicovou si dokonce zahrála v seriálu Slunečná. Aby toho nebylo málo, Kristýna s Ondřejem dokonce čekají potomka, který se narodí co nevidět.    

 

 

 

Default User Image
Pedro, 27.08.2022 13:24
No, chápu sice, že s ní má děti, ale držet vztah kvůli dětem to už dávno není pravda. Doba našich babiček možná. Mj, Vignerová na mě od začátku působí jako přeoperovaný travesťák. I když Kolečko, vypadá jak přerostlé děcko, rozumím mu. No a říká se přej a bude ti přáno.
Default User Image
Alena, 20.09.2022 13:51
Vignerová je krásná žena, čemu prosím rozumíte ? Přerostlé děcko si nemá zakládat rodinu.
Default User Image
kanec, 13.12.2022 14:57
dneska sem cetl se zase taha s tou zrzkou ta nesvacilova je taky pekna svine proc nenecha toho kolecka na pokoji kdyz vi ze je zenaty ma deti kdyz ho ma aneta porad rada ona neni schopna si najit nekoho jinyho to musi rozvracet rodinu vsak ono se ji to jednou vrati svini jedny zrzavy
Default User Image
nadrzenec, 18.02.2023 05:44
jo denisa ta me bere vzdycky ji zahlidnu a ztrvrdne mi hned pero tahle zrzava devka musi umet kourit ptaka jak zivot ta ma urcite rada vystrik primo na oblicej hned bych ji pocakal ten jeji roztomilej oblicej