Herečka Jitka Sedláčková je babičkou. Vnučka má jméno jako z románu
Zdroj: herminapress

Herečka Jitka Sedláčková je babičkou. Vnučka má jméno jako z románu

Vytvořeno dne 08.07.2021

Oblíbená herečka Jitka Sedláčková vstoupila do další fáze svého bytí. Stala se babičkou. Partnerka jejího syna Filipa přivedla na svět holčičku, která dostala krásné jméno Ava Marie.

„Dnes 7/7/2021 jsem dostala potvrzení na to, že jsem babička. Děkujeme pane profesore Caldo, skvělý tým u Apolináře a předně děkuji rodičům miminka za tenhle Boží dárek, made in Apolinář,“ pochlubila se novinkou Jitka Sedláčková na sociální síti.

A jaká bude Jitka babička? To nám prozradila před několika měsíci: „Myslím, že s kočárkem asi moc jezdit nebudu. Nemám pocit, že bych byla Babička od Boženy Němcové. Já si představuji, že miminko dám do nosítek a budu s ním chodit všude možně. Ale pokud se dá běhat s kočárkem, tak stoprocentně vyběhnu. Určitě mu budu zpívat, vymýšlet si pohádky a budu s ním hodně cvičit a sportovat. Také ho chci brát potom do divadla. Kultura a sport k sobě patří.“

 

 

 

Default User Image
Hana Tip, 09.07.2021 02:13
Kdopak nám to zase psal? Místo jejího syna jeho syna, to je zase ostuda. Copak to asi bylo za školu novinařiny, když si to ani po sobě nepřečte.