Crohnova choroba, nákladná léčba a boj o alimenty. To je 13. komnata členky dívčí skupiny Holki
Zdroj: herminapress

Crohnova choroba, nákladná léčba a boj o alimenty. To je 13. komnata členky dívčí skupiny Holki

Vytvořeno dne 07.03.2023

Klára Kolomazníková, bývalá členka slavné dívčí skupiny Holki, se musela naučit žít s vážnou chronickou nemocí trávicího ústrojí. 

Klára Kolomazníková je česká zpěvačka a bývalá členka populární dívčí skupiny Holki, která působila v původní čtyřčlenné sestavě od roku 1999 do roku 2003. Poté se dívky vydaly vlastní cestou.  Tři z nich se časem znovu daly dohromady, ale Klára Kolomazníková se již věnuje vlastní kariéře, přestože ne vždy se jí zcela dařilo.

Několik let ale působila v Divadle Semafor a vydala 4 sólová alba. Ještě složitější to bylo v jejím osobním životě. Zamilovala se do muže, s nímž má dnes skoro 13letou dceru Valerii. Po roce se rozvedla. Od té doby se soudila o alimenty.

Navíc měla dlouhodobé problémy se zažíváním, na kterých měl bezpochyby svůj podíl stres. Několik let trvalo, než lékaři přišli na to, že trpí Crohnovou chorobou. Musela nakonec podstoupit i operaci střev. Byla nucena upravit jídelníček, podstupuje velmi nákladnou biologickou léčbu, která ovšem jako jediná funguje. Výrazněji zhubla a dnes si musí dávat velký pozor, co a kdy sní. Věří, že po absolvování léčby se její zdravotní stav upraví do stabilizované formy. A co by jejímu zdraví, včetně psychického, rozhodně prospělo, je, kdyby se objevil konečně ten pravý partner.

13. komnatou Kláry Kolomazníkové, která bude v premiéře odvysílaná 7.3., vás provede Petra Křížková. Režie Markéta Oddfish Nešlehová.

Zdroj: Česká televize