Čvančarové a Novákové leží v žaludku jiná herečka! Kvůli čemu se hádají?
Zdroj: Bontonfilm

Čvančarové a Novákové leží v žaludku jiná herečka! Kvůli čemu se hádají?

Vytvořeno dne 20.10.2021

Režisér Vojtěch Moravec začal natáčet komedii Hádkovi, o rodině, která se pořád hádá. Její členové se mají i rádi, ale ať dělají, co mohou, každý z nich si nakonec myslí to svoje. Do rolí bratrů Hádkových obsadil režisér Hynka Čermáka a Jakuba Prachaře, Ondřej Pavelka je jejich táta, manželky hrají Jitka Čvančarová a Sandra Nováková, a sestru, jež oběma manželkám leží v žaludku, ztvární Lucie Polišenská.

„Hádkovi by měla být komedie plná všech emocí. Postavy se navzájem milují a současně se nemohou vystát. Diváci budou mít chuť většinu postav uškrtit a některé hned potom obejmout,“ plánuje režisér Vojtěch Moravec. „Především by ale Hádkovi měli diváky v kinech pobavit,“ dodává.

Scénář k filmu napsali společně životní partneři Sandra Nováková a Vojtěch Moravec, kteří mají za sebou spolupráci na úspěšné komedii Matky. Tu vidělo v kinech téměř tři sta tisíc diváků, Sandra Nováková v ní hrála jednu z hlavních rolí a byla i spoluautorkou scénáře, Vojtěch Moravec film režíroval. Zatímco impulsem k Matkám byly zkušenosti z mateřství, podnětem pro Hádkovy bylo jejich vlastní dohadování. „Trošku je to i film o nás, samozřejmě,“ přiznávají s nadhledem Moravec s Novákovou. „Téma partnerských a rodinných hádek je ale samo o sobě nevyčerpatelnou studnicí komických situací. Stačí poslouchat vyprávění kamarádů a známých, někdy i dávat pozor na ulici nebo v restauraci, jednotlivé momenty a situace filmu jsme našli i tam. Některé hádky pak rozehráli na zkouškách dokonce sami herci. Nakonec jsme řadu nápadů museli škrtat. A i u toho jsme se pohádali . . . trošku,“ vyprávějí se smíchem autoři scénáře.

Svým filmem by tvůrci chtěli navázat na legendární komedie o rodině Homolkových, inspirací jim byly i úspěšné komedie posledních let založené na silných dialozích jako například Vlastníci. Natáčet se bude v průběhu podzimu, premiéra v kinech je v plánu na léto 2022.

O FILMU

Když se sejde rodina, je to vždy radost. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici a už to s ním vůbec nevypadá dobře. Bráchové jsou každý úplně jiný, ale mají se svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát a vzájemné pomlouvání je pro ně nezbytnou součástí života. Ve vzduchu visí dědictví po dědečkovi, ale na schůzku dorazí i otec obou bratrů s důležitou novinkou. Dědeček chce s nimi se všemi jet k moři, aby ho jednou v životě viděl. Mají se tedy o čem bavit, ale naráží na jeden problém. Nikdy se neshodnou a pokaždé skončí tím, že se pohádají. Jmenují se Hádkovi. 

„Každý z nás někoho takového v rodině má, kdo se vždy chce o něčem hádat. A všichni tak nějak věříme a doufáme, že to nejsme my,“ dodává na závěr Sandra Nováková.

Producenty filmu jsou Bontonfilm Studios, V7M a love.FRAME, koproducentem je televize JOJ. Distributorem je Bontonfilm.

 

 

 

Default User Image
Anonym, 03.07.2022 08:08
sandra novakova je fakt hodne sexy to jeji ruzove tilko a dzinove minisortky z ni udelali fakt nadhernou neodolatelnou sexy kocicku kdybych ji nekde potkal v tomhle obleceni sukal bych ji jak o zivot
Default User Image
Anonym, 03.07.2022 08:14
nemuzu se dockat az ten film budou davat v televizi sandra ma krasne sexy nohy a telo az ten film daji na net stahnu si ho a budu si honit ptaka kazdy den protoze sem se do sandry zamiloval je neodolatelna a sexy