Zásadní nesouhlas se svatbou, hrozivý pád i nečekané krize! Osud sází jednu ránu za druhou
Zdroj: Se svolením TV Nova

Zásadní nesouhlas se svatbou, hrozivý pád i nečekané krize! Osud sází jednu ránu za druhou

Vytvořeno dne 20.10.2021

Romantická reality show Svatba na první pohled hledá odpověď na otázku, jestli věda může najít lásku na celý život. Z bezmála dvou tisícovek nezadaných, kteří se marně pokouší seznámit klasickými cestami, vybírají experti nové páry na základě vědeckých poznatků a kompatibility vyplývající z výsledků testů, jimiž zájemci o seznámení prošli

Tentokrát mají experti ve složení Mgr. Šárka Vávrová, Petr Jan Křen a RNDr. Jaroslava Babková, PhD., radostnou novinku pro učitele Kláru (33) a Michala (31), které spojuje nejen jejich povolání. Oba dva jsou šťastní, že dostali šanci seznámit se s někým, kdo se k nim podle vědy opravdu hodí. Oba se svatbou, jež se má konat za sedm dní, bez zaváhání souhlasí, ovšem jejich blízcí to vidí jinak. První reakcí na obou stranách je kategorické ne. Kláru a Michala navíc spojují i rány osudu, s nimiž se museli, a ještě stále musí vypořádat, rány, které se promítnou i do jejich případného společného života...

„O miminko jsem už jednou přišla. To bylo jedno z nejhorších období, které jsem zažila, protože mě to totálně semlelo,“ přiznává otevřeně ve svém medailonku hezká rusovláska Klára, bývalá vrcholová sportovkyně. „Má za sebou spoustu životních zkušeností, prošla si různými vrcholy i pády, hodně na sobě pracuje. Myslím si, že Klára je mladá žena, která ví, co chce od života, a která má svému partnerovi co nabídnout,“ charakterizuje Kláru vztahový kouč Petr Jan Křen. „Mamka teď na tom zdravotně není úplně fajn. Je to vlastně psychiatrický onemocnění, duševní problém. Teď je to dohromady ještě s něčím,“ svěřuje se sympatický Michal, co postihlo jeho rodinu. Mohou právě tyto zkušenosti za to, že blízcí Kláry i Michala s jejich zapojením do experimentu nesouhlasí?

Těžké zkoušky čekají i ostatní páry. Vztah Jardy a Romany je od samého začátku jako na houpačce. Z ohromné lásky skočí během několika sekund do krize, z níž hledá Jarda různé cesty ven. Tentokrát si oba sáhnou na dno kvůli Romanině ošklivému pádu, ze kterého doslova mrazí.

Krizi se nevyhnou ani Andrea s Kadrim, přestože se zdálo, že u nich je vše zalito sluncem. Tak tomu je bohužel jen do chvíle, kdy Kadri otevře poměrně zásadní otázku jejich budoucnosti – kde budou žít jako manželé.

Šok čeká také Andreu ze třetího páru. Ta se čirou náhodou, až pár dní po svatbě, během líbánek v Jordánsku dozví, že její manžel Roman má kromě skoro dospělého syna ještě patnáctiměsíčního potomka s další bývalou partnerkou. Jak to vezme?

A jaký je první den po svatbě Mirky a Petra, jejichž cesta k oltáři byla hodně spletitá?

Šestý díl druhé řady sociálního experimentu Svatba na první pohled vysílá TV Nova ve čtvrtek 21. října ve 21:25.