Podfuk Leichtové na partnera! Čím ho vypekla?
Zdroj: herminapress

Podfuk Leichtové na partnera! Čím ho vypekla?

Vytvořeno dne 20.10.2021

 

Kristýna Leichtová  a Vojtěch Štěpánek se znají dvacet let a společně žijí v Ostravě, kde vychovávají dvě dcery: Dorotku (3) a Rozárku (1). Leichtová se nijak netají tím, že by se ráda stala Štěpánkovou ženou, ten se ale do chomoutu nežene. Proč?

„Vůbec nevěděl, že tady bude a že se tady o něm budeme takhle hodně otevřeně bavit. Udělala jsem s Honzou na Vojtu tak trochu botu,“ přiznala Kristýna Leichtová při vystoupení v teoevizní show 7 pádů Honzy Dědka.

Otázky Honzy Dědka směřovaly k jednomu tématu: svatba. Při jejich zodpovídání se Vojtěch Štěpánek zřejmě pěkně zapotil. „To je takový refrén, že někam přijdeme a začnou se valit otázky na sňatek. To je intimní akt, to nepotřebuje kulisu a pozornost. A když se na to někdo 12x do roka ptá, tak je to takový, že když se to pak stane, říká se, kde se to pak vzalo,“ vykrucoval se za striktního mlčení své partnerky Štěpánek. Kristýna je poslední tři roky jenom těhotná nebo kojí. Co by to bylo za svatbu, vždyť by z toho nic neměla,“ dodal herec a umělecký šéf Národního divadla moravskoslezského Vojtěch Štěpánek. Kristýna mlčela, ale jen do chvíle, než v sále padlo: Vždyť je tady farářka! Hostem téhož dílu je totiž i farářka a současná aktérka televizní taneční soutěže Martina Viktorie Kopecká. „Pojďme, uděláme z toho nejsledovanější díl. My budeme svědci…,“ začala své kolegyni organizovat veselku přítomná Tereza Kostková. „Vy to nevíte, ale když svatebního svědka, jenom Honzu Dědka,“ bavil se moderátor při pohledu na vyděšenou dvojici.