Další úspěch Nika Jalauzidise. Triumf v hitparádě Evropy 2!
Zdroj: Archiv

Další úspěch Nika Jalauzidise. Triumf v hitparádě Evropy 2!

Vytvořeno dne 16.09.2020

S vydáváním EPček si dal sice Niko Jalauzidis na čas, vyplatilo se mu to. Jeho píseň Older totiž aktuálně boduje v nejprestižnější české hitparádě Music Chart na Evropě 2. Téměř přesně před rokem Niko Jalauzidis v hitparádě Evropy 2 bodoval se svou písní I Know I Shouldn’t Wait, kdy několik týdnů po sobě vévodil hitparádě a podobu sedmi týdnů byl nejhůř třetí, dneska u posluchačů boduje se svou písní Older, kterou vydal před několika týdny. A mladý zpěvák je nadšený.

“Vydání EPčka dopadl nejlépe, jak mohlo. Je krásné se zase slyšet v rádiích a jsem nadšený, že jsem dva týdny po sobě skončil v Musich Chart Evropy 2 na prvním místě. Je to takový hezký cíl, kam se dá se singlem mířit,” říká Niko, který si ještě na poslední chvíli odletěl odpočinout do Řecka. Má před sebou totiž prací nabité období.

“Mám připravenou píseň s kamarádem Matyášem Hložkem a budu vydávat klip k písni It Never Lasts a mám připravené EP i na podzim. Tentokrát ale pochmurnější. Víc písničkářské, méně popové,” vysvětluje Niko, který by tak rád předvedl druhou tvář své tvory.

Ačkoliv tomu dnešní doba nepřeje, těší se na živá vystoupení. “Můj hlavní plán je dát dohromady sólový live set a začít trénovat sólové vystoupené. Na to se moc těším. Snad se korona situace zlepší, půjde vše dobře a na jaře už bych rád normálně hrál,” vysvětluje Niko Jalauzidis.