Langmajer a spol. pustili do světa film, kde se oblíbený herec producíruje jako žena
Zdroj: herminapress

Langmajer a spol. pustili do světa film, kde se oblíbený herec producíruje jako žena

Vytvořeno dne 21.04.2022

 

Možná naposledy se společně sešli protagonisté filmu Po čem muži touží 2 na jeho slavnostní premiéře. Film režiséra Rudolfa Havlíka je volným pokračováním úspěšné komedie „Po čem muži touží“. Na rozdíl od jedničky se tentokrát žena probudila v těle Jiřího Langmajera.

Chovat se jako žena byla pro ostříleného herce výzva! „Mnohem větší problém, než přemýšlet jako žena, mi dělá pohyb. Mám svou poradkyni, která občas přijde na natáčení, okoukne mne a už mi dává rady, jak se pohybovat jako ženská. Od manželky Adély jsem okoukal jednu věc, je to postoj, který má naučený z baletu. Jednu nohu má rovně a druhou úplně doleva. Mě to strašně bolí a ona tvrdí, že je to hodně pohodlné. To jsem ve filmu použil mockrát,“ popsal před několika měsíci strasti natáčení Jiří Langmajer, který s Rudolfem Havlíkem točil už po několikáté. „Naše životy se propojily natolik, že se z nás stali blízcí přátelé.“

V hlavních rolích se objevili oba hlavní představitelé z prvního filmu Jiří Langmajer a Anna Polívková. Nové role vytvořili Marek Taclík, který hraje souseda a kamaráda Radima, dále Leoš Noha, Radek Holub, Pavel Šimčík, Oskar Hes, Karel Zima či Tereza Kostková. Roli vědmy Zoltany si zopakovala Pavla Tomicová.

 

 

 

Default User Image
Hanka, 21.04.2022 13:37
Nejtrapnější film, který jsem viděla! Doufám, že dodržíte to, co jste říkal na premiéře a už se nebude ukazovat v dámském oblečení.