Setkání Jakuba Prachaře s profesorem z DAMU: Překročil jsem intimní zónu
Zdroj: TV Prima

Setkání Jakuba Prachaře s profesorem z DAMU: Překročil jsem intimní zónu

Vytvořeno dne 01.04.2022

Byl to právě Ondřej Pavelka, kdo stál u hereckých začátků Jakuba Prachaře, a přestože na práci s ním neměl příliš času, neboť Jakub studium na DAMU zabalil v polovině druhého ročníku, rozhodně na tu dobu dodnes nemůže zapomenout. Teď se oba setkali v pořadu Máme rádi Česko!

„Co sis říkal, když ti přišel pod ruce tento neotesaný hranol, který jsi začal tesat uměleckým kladívkem?“ zeptal se moderátor Libor Bouček Ondřeje Pavelky. „Já jsem tesal a tesal, křičel jsem, pak jsem zase tesal. Co se dozvídám o uměleckých školách, už bych byl zavřenej,“ uznává, že učební metody, které použil na Prachaře, by mu dneska neprošly.

A zřejmě byly nevšední, protože na ně Jakub Prachař nemůže zapomenout. „Byly tam pokusy mě dehonestovat a znemožnit před ročníkem, to se dělo, ale já jsem vydržel. Ale říkám si, že jak jsou teď na uměleckých školách ty problémy, že pana profesora zpětně zažaluju. Navíc mě donutil k tomu, abych ho poprosil o to, aby byl kmotrem mojí vlastní dcery,“ pronesl ve vtipu Jakub Prachař. S Pavelkou se netají velkým přátelstvím. „Já jsem překročil tu intimní zónu fakt moc,“ zareagoval na Jakuba se smíchem Ondřej Pavelka.

Jakých výsledků dosáhl Pavelka v předávání hereckého umění Prachaře, je zřejmé. Jak ale obstojí ve vědomostní soutěži, se ukáže v novém díle Máme rádi Česko už dnes ve 20.15 na Primě!

 

 

 

Default User Image
Mirek, 01.04.2022 16:09
Prachař je namachrovanej,samolibej,nechutnej frajírek, který by potřeboval aspoň jednou týdně dostat pořádně přes hubu nevymáchanou, tyje jen ze slavného jména ,kterému nesahá ani po paty
Default User Image
Dominika, 02.04.2022 02:23
Zkuste nekdy zvednout zadek a jit do divadla,tedy pokud na Prachare sezenete listky! Pres hubu si pak dejte sam ?
Default User Image
Marek Votava, 02.04.2022 14:31
Tak je vtipnej,chytrej a úspěšnej.To se v ČR neodpouští...
Default User Image
Filip Sulan, 02.04.2022 23:40
Tak mě napadlo, čím pak se asi pan Mirek živí a v čem vyniká mimo podobných nedospelych komentářů on. Nechápu lidi co mají potřebu o někom takhle psát.
Mě osobně baví moc. Je vtipny a chytrý. Občas je to sice už trošičku moc, ale i tak mě nenapadá podobný mlady herec, který byl takhle zábavný a univerzální.
Default User Image
Eva Křížová, 03.06.2022 16:14
Je to borec. Inteligentní, pohotový, vtipný a velký hráč. Je mi 70 let, ale
moc se mi líbí. Prostě talent. Přeji mu zdraví, štěstí a hodně lásky a pochopení.
Buďme rádi, že takové herce máme.
Default User Image
Pepa, 02.05.2023 09:28
Každý má právo vyjádřit svůj názor. S Prachařem souhlasí jemu podobní samolibí frajeři. Naštěstí Prima není jediný program a je možné televizi přepnout. Kdyby Prima Prachaře vyměnila, zvedla by se sledovanost u všech pořadů, kde ho protlačují.
Default User Image
Eva Vykoukalová, 06.10.2022 18:53
Je to naprosto všestranný a chytrý mužský.
Každý rádoby pomlouvač, ať si zamete před vlastním prahem.