V Zoo se objeví táta Evy Burešové. Znají se ze Slunečné
Zdroj: TV Prima

V Zoo se objeví táta Evy Burešové. Znají se ze Slunečné

Vytvořeno dne 01.04.2022

Nemají příliš dobré vztahy a dlouhá léta se neviděli. Jednoho dne se ale zčistajasna objeví u Viki její otec Viktor, a příjemné chvilky to nebudou. Zatímco tihle dva se nemusí, jejich reální představitelé Eva Burešová a Ernesto Čekan se znají moc dobře. Třeba i jako bohatý šejk a Týna ze Slunečné.

Jednoho dne se přede dveřmi bytu Viki objeví policisté a vedle sebe mají Viktora Janečka. Chce po své dceři, aby za něj zaplatila útratu v restauraci, ta to ale odmítne s tím, že ho nezná. „S Evou se známe dobře. Partneřili jsme spolu ve hře Cyrano, a dokonce jsme spolu hráli ve Slunečné, kde jsem ji jako bohatý šejk obtěžoval. Teď jsem se po jejím boku objevil jako její otec,“ prozrazuje herec Ernesto Čekan. „Ani tady není ta moje postava příliš kladná. Je sice její otec, možná i proto, že jsme si malinko podobní, ale je dost nevyvedený. Příliš pije a taky ji okrade. Nic sympatického, princ z pohádky to není,“ usmívá se herec, který je už za svou kariéru na padouchy zvyklý.

„Dostávám víc rolí, které jsou negativní, i když se tomu divím, že mi nedali nějakého sympaťáka. Tak mě ale viděli, uvidíme dál, jak s tím scenáristé zamíchají a zda se otec třeba nepolepší,“ záhadně naznačuje herec, který se velmi rád na place potkal nejen s Evou Burešovou, ale i s ostatními kolegy. „ZOO se natáčí v těch samých ateliérech jako tehdy Slunečná, tak jsem jel do známého prostředí. Jsem rád, že jsem se potkal s Filipem Kaňkovským, protože spolu jsme ještě nikdy nepracovali. Narazil jsem i na Štěpána Benoniho – s ním se znám léta. Poprvé jsem se setkal také s Míšou Pecháčkovou a musím říct, že to bylo fajn. Všichni byli moc sympatičtí.“ Jak nakonec nepovedený otec skončí a jak moc hne své seriálové dceři žlučí, uvidí diváci v dalším pokračování seriálu ZOO.