Denisa Pfauserová: Nikdy jsem nebyla na hezouny
Zdroj: herminapress

Denisa Pfauserová: Nikdy jsem nebyla na hezouny

Vytvořeno dne 02.04.2022

Na castingu soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku 2022 se objevila herečka Denisa Pfauserová, představitelka princezny z filmové pohádky Řachanda. Denisa má za se sebou nelehké období, kdy po půl roce její manželství spěje k rozvodu.

„Každý se mne na to ptá a já se v tom opravdu veřejně nechci vrtat. S manželem jsme se rozešli na podzim. Osobně jsem nyní ve fázi odpočívání, opravdu nikoho nehledám a nechávám všemu volný průběh,“ uvedla Denisa Pfauserová a pak s úsměvem dodala: „Na takovém castingu jsem poprvé a kluky obdivuji za odvahu. Já když jdu na herecký konkurz, bývám pořádně nervózní a oni tak lehce proplouvají záludnými otázkami poroty. Nikdy jsem nebyla na klasické hezouny a hodně se mi stává, že, z na první pohled nesympaťáka, se nakonec vyklube super chlap. Od Muže roku očekávám nejen hezkou vnější schránku, ale i něco vevnitř. I tady na castingu mě zaujalo pár kluků, o kterých si myslím, že by mohli uspět. Pojedu také na finále do Náchoda a jsem sama zvědavá, jestli byl můj odhad správný.“

Prezident soutěže David Novotný pozval uchazeče o finále Muže roku na druhé kolo castingu. "Koná 23. dubna s agentuře MKMM Žitná 571/30. Finálovou dvanáctku soutěže Muž roku představí David Novotný 2. června na tiskové konferenci. Kdo bude letošním nejsympatičtějším Mužem roku 2022, se dozvíme při finále v Městském divadle Jozefa Čížka v Náchodě," uvedl David Novotný.