Do Inkognita přichází noví hádající! Richard Genzer a kdo je další?
Zdroj: TV Prima

Do Inkognita přichází noví hádající! Richard Genzer a kdo je další?

Vytvořeno dne 26.10.2021

 

V pořadu Inkognito na TV Prima se čtveřice známých osobností snaží uhodnout povolání třech pozvaných hostů. A o humor opravdu není nouze! To zaručuje sestava hádajících –  Jakub Prachař, Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, která bude v nových dílech ještě rozšířena o další dvě osobnosti – Martu Jandovou a Richarda Genzera.

Na plynulý a zábavný chod pořadu dohlíží moderátor Libor Bouček. Ten také stojí za výběrem hostů. „Mám tabulku, do které si zapisuji různé profese, které mně vytanou na mysli. Tyto návrhy pak konzultuji se svými spolupracovníky a následně hledáme vhodné lidi, kteří tato povolání vykonávají,“ upřesňuje, jakým způsobem jsou profese do pořadu vybírány, Libor Bouček. „Na začátku je tedy určitá vize povolání, na které nebude úplně snadné přijít. Chci, aby si s tím museli dát hádající práci, ale zároveň aby bylo uhodnutelné,“ dodává.

Uhádnout povolání člověka jen na základě uzavřených otázek není vůbec jednoduché. „První pohled je podle mě úplně matoucí. Někdo je archeolog, a přitom působí jako řezník nebo kadeřník. Navíc do televize se lidé vždycky oblečou jinak, než chodí normálně. Víc se ‚načančají‘,“ říká nová účastnice Marta Jandová a přiznává, že zatím si v tomto hádání nepřipadá silná v kramflecích. „Mezi kluky jsem zatím takový zelenáč, začátečník…,“ doplňuje s úsměvem.

„V Inkognitu se cítím jako v sajdkáře. Myslím si, že já osobně jsem hádač největší, protože mám už zkušenost z Partičky,“ uvádí sebevědomě Richard Genzer, který do sestavy panelistů zapadl tak rychle, jak jen je mu vlastní. „Co mě ale zaskočilo, jsou logické, tedy spíše nelogické, pochody kolegů Prachaře a Brzobohatého,“ směje se dále.