Něžný ranař Attila Végh jak ho neznáte.Jak si užívá rodičovství?
Zdroj: herminapress

Něžný ranař Attila Végh jak ho neznáte.Jak si užívá rodičovství?

Vytvořeno dne 23.07.2020

Mistr bojových umění, šampion polotěžké váhy organizace Bellator a přemožitel Karlose Terminátora Vémoly. To jsou přízviska, kterými je Attila Pumukli Vémola často označován. Málokdo ale ví, jaký je v soukromí, jak si užívá rodičovství, a kde si nejlépe vyčistí hlavu! 

Attila Végh se sice v minulém roce soustředil především na zápas století, během kterého Attila Végh knokautoval Karlose Vémolu již v prvním kole, nejdůležitější moment jeho dosavadního života nastal ale počátkem ledna letošního roku. To se mu totiž narodil prvorozený syn Attilka. 

“Po narození syna jsem častěji doma. Těším se, že jdu za svou rodinou. Musím ale přiznat, že já jsem se vždy těšil i na Natálku, i když jsme ještě neměli syna. Co se týká Attilky, tak mám doma teď jiné povinnosti ale ty jsou pro mě vzácné a užívám si je,” rozněžnil se jinak drsňák Végh. 

A synovi podřizují doslova vše.

Végh se totiž přiznal, že letošní léto stráví právě kvůli malému Attilkovi doma. “Na dovolenou tento rok nepojedeme a to jednak kvůli malému Attilkovi, protože je ještě opravdu malinký a také kvůli té aktuální situaci. Léto si budeme tento rok užívat doma,” přiznává Végh. 

Relaxovat tak bude na rybách. “Na ryby chodím často. Je můj velký koníček. Mám to opravdu rád. Nejraději chytám jesetery, které chytám v takovém jezeře, které je nedaleko našeho domova a dá se tam chytit až 70 kg ryba. To je obrovský zážitek,” popsal Végh s tím, že dokázal chytit i 23 kilového kapra. 

“Pro mě je to určitý způsob relaxu. Oddychnu si tam. Rybaření mám moc rád,” přiznal slavný bijec. Ten nezanevřel ale ani na tréninky. 

“Trénovat chodím stále. Každý den jsem v našem gymu Spartakus Fight Gym. MMA je můj život, já ten sport miluji, takže bych bez něj nemohl být, ale mohu se věnovat i jiným věcem a to především rodině. Když jsem v přípravě na zápas, tak se můj život smrskne jen na trénink, jídlo, spánek,” vysvětlil Végh, který se v nejbližší době a to 12. září na pódiu objeví v rámci galavečera “Noc s legendou”, kde bude vyprávět nejen o své hvězdné kariéře, ale i životě zápasníka. 

“Moc se těším na fanoušky, už mi moc chyběli. Navíc v Brně jsou velmi dobří bojovníci. Je to velmi silné město. Bude to skvělá show a jsem hrozně rád, že mým hostem bude Number 1 Československý fighter naší váhové kategorie Jiří Denis Procházka,” říká Atilla, který Procházkovi při jeho premiéře v UFC fandil u televize.

“Čekal jsem u televize do půl čtvrté ráno, kdy šel Jirka na řadu. Trochu jsem se lekn, jak Jirka dostal v úvodu dva údery, ale s ním to vůbec nic neudělalo. Začal hrát svoji hru a dohrál ji až dokonce. Byl to brutální výkon a nádherný zápas. Byl to strašně důležitý zápas pro Jirku, protože vzal výborného fightera z top 10. Nechci dělat chytrého, ale já jsem mu věřil od začátku. Znal jsem sílu jeho soupeře, která je obrovská, ale věděl jsem, že Jirka má takový atypický styl a to je opravdu velmi nepříjemné pro jakéhokoliv bojovníka.”, prozradil bývalý světový šampion organizace Bellator, který12. září v Brně nebude mluvit jenom o svých zkušenostech MMA zápasníka, ale odtajní i zákulisí a klady a zápory své profese. 

Lístky na Noc s legendou Attilou Véghem v kině Scala v Brně jsou v prodeji. ceny se pohybují od 490-990 korun.