Luďka Sobotu musela z natáčení bizarní talk show odvést manželka
Zdroj: herminapress

Luďka Sobotu musela z natáčení bizarní talk show odvést manželka

Vytvořeno dne 25.07.2020

V televizi už se Luděk Sobota (77) neobjevuje tak často jako dřív. Ne snad proto, že by na něj diváci zanevřeli. Důvodem jsou přibývající roky, s ohledem na které pečlivě zvažuje všechny nabídky. O to větší překvapení bylo, že kývl na účinkování v novém pořadu internetové televize Mall.tv s názvem Na rudlu. Záhy se ale ukázalo, že to byla zřejmě chyba, které bude litovat.

Nejenže moderátor během hercova úvodního představování vyjmenoval filmy, ve kterých nikdy nehrál, ale navíc ho pochválil, že vypadá skvěle. Na tom by ještě nebylo nic tak špatného, kdyby nespletl rok narození bezmála o století. „No tak na ročník 1863 bych mohl vypadat ještě docela dobře,“ nenechal se svým hostitelem zaskočit. Nicméně ani Sobotova pohotová reakce a Arnyho chabá výmluva, že nepracuje s takovým rozpočtem, jaký mají na své show jeho slavnější kolegové Šíp a Kraus, dílo zkázy nezachránila.

Trapnému rozhovoru ještě nasadil korunu svým výstupem bodyguard Jiří, který už tak tragikomický průběh natáčení ještě narušil svou prosbou o selfíčko.

To už bylo moc nejen na kliďase Sobotu, ale především jeho ženu Adrienu, se kterou za pár dní oslaví 39. výročí svatby. Se slovy, že nemají zapotřebí poslouchat tak blbý kecy“, vyzvala svého muže k odchodu domů. 

Arnošt „Arny“ Frauenberg si ve své bizarní talk show Na rudlu nebere servítky opravdu před nikým a nezdráhá se zeptat na cokoli. Kromě Luďka Soboty už se o tom přesvědčili i komičky Iva Pazderková a Ester Kočičková, zpěvák David Gránský, nebo herci Tomáš Měcháček a Vladimír Škultéty alias Čočkin ze seriálu Most.