Má žárlivého manžela? Katka Pechová se beztrestně kochala sympaťáky z Muže roku
Zdroj: herminapress

Má žárlivého manžela? Katka Pechová se beztrestně kochala sympaťáky z Muže roku

Vytvořeno dne 24.07.2020

Přestože mají herečtí a pěvečtí manželé Peter a Katka Pechovi momentálně od divadla a koncertů volno, rádi vyjeli kousek za Rakovník na zámeček Chateau Šanov, kde si během soustředění finalistů Muže roku užívali volna a krásného letního počasí.

Krásná Kateřina byla u bazénu k nepřehlédnutí a Peter s vypracovanou figurou by se klidně mohl postavit vedle urostlých finalistů.

„No to bych teda nemohl, už mám po sezóně, je mi víc jak 29 let,“ smál se Peter a dodal: „Já se tady radši budu opalovat a koupat v krásném bazénu, pak se projedu na kole, dojdu si s Kačkou na zmrzlinu a bude nám fajn.“ Peter před pár lety kvůli roli zhubl a vypracoval svaly. Stálo ho to hodně úsilí, ale vyplatilo se. Dneska jde z role do role a má spoustu fanynek. Jak on vybírá svého favorita na titul Muž roku? „I když jsem chlap a mám ženu, dovedu vnímat, jestli je jiný muž zajímavý. Na ženě je pro mě nejdůležitější úsměv a oči, tak snad možná i u těch chlapů. Ale moje Kačenka mi už nějaké frajery podhazuje, tak jí asi poslechnu.“

Bez pěveckého doprovodu Petra a Kateřiny se neobešla módní přehlídka, kdy se mladí muži, v doprovodu tanečnic z Czech Cabaretu Show, představili v pánských oděvech Koutný Prostějov a dámy si užily promenádu v plavkách a spodním prádle  DMXgear. Ráda se podívala i mladá paní Pechová.

„Peter není moc žárlivý. Za tu dobu co jsme spolu ani jeden z nás neměl žárlivý výstup, důvěřujeme si. A pak, je hezké, když se můžete dívat na pěkné mladé lidi. A Péťu s finalisty nesrovnávám. Peter je můj muž a kluci jsou soutěžící. Musím pochválit, kluci jsou velice galantní a pozorní, a když ještě na sebe vezmou oblek, jsou super,“ poznamenala Kateřina, která je ráda, že finalisty mohla na soustředění poznat o trochu víc.

Komu dají Katka Pechová a Peter Pecha své hlasy při finále soutěže Muž roku?

To se dozvíte 23. října v Městském divadle v Náchodě.

1. Vlastimil Kalášek, 2. Marek Fiala, 3. Lukáš Veitl, 4. Kryštof Novák, 5. Noshdar Muhamed, 6. Alexandr Kozák, 7. Lukáš Kofroň, 8. Jiří Cirhan, 9. David Kremeň, 10. Josef Dittrich, 11. Dušan Havlát, 12. David Strnad