Drsná Jirešová konkurovala komiksovému hrdinovi. Batman nalákal do kina i další celebrity
Zdroj: herminapress

Drsná Jirešová konkurovala komiksovému hrdinovi. Batman nalákal do kina i další celebrity

Vytvořeno dne 03.03.2022

Komiksový nadšenci se najdou všude, a to i mezi českými celebritami, které si nový snímek Batman režiséra Matta Reevese, nenechaly ujít na předpremiéře v pražském kině Cinema City IMAX.

„Film byl skvělý, Batman je jeden z mých nejoblíbenějších hrdinů, hlavně proto, protože nemá žádné nadpřirozené schopnosti, ale perfektně ovládá svůj strach, je odvážný a správný! Na nové Batman filmy se vždy těším, i když podle mě jsou všechny povedené,“ říká po premiéře moderní pětibojař a olympijský vítěz David Svoboda.

Mezi hosty se objevil i rapper Raego, herečka Dana Batulková nebo také David Gránský po boku své krásné těhotné manželky Nikoly.

„Batman mě doteď nechával chladným. Ale tohle je mazec. Kéž by takových živých hrdinů v dnešním světě bylo víc. Fanoušci komiksovek si z kina neodejdou ani odskočit,“ pochvaloval si snímek televizní reportér Láďa Hruška.

Na červeném koberci zapózovala i herečka a moderátorka Eva Decastelo, modelka Bára Mottlová, hudebník a dabér Jan Maxián, herečka Ivana Jirešová, Anna Dvořáková s přítelem nebo komik Jakub Kohák. Batman samozřejmě oslnil i ženské publikum „Film byl úžasný, napínavý, skvěle obsazen a plný naději v lepší zítřky. Dnešní svět by Batmana potřeboval jako sůl,“ říká zpěvačka Kate Matl.

Nový Batman režiséra Matta Reevese, získává po celém světě mezi fanoušky, ale i filmovými kritiky, velmi vysoká v hodnocení. Robert Pattinson, jakožto mladý Batman začíná bojovat proti zločinu v pochmurném a tajemném Gotham City, které ovládá strach. Snímek Batman, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics, je temným psychologickým krimi thrillerem.