Koncert domluvený za pár minut: Muzikály Naruby a hosté zazpívají pro Ukrajinu
Zdroj: herminapress

Koncert domluvený za pár minut: Muzikály Naruby a hosté zazpívají pro Ukrajinu

Vytvořeno dne 03.03.2022

 

Pěvecké trio Jan Kopečný, Petr Ryšavý a Josef Vágner se rozhodli podpořit Ukrajinu. Aktuální situace jim není lhostejná, a proto zazpívají na speciálním koncertu Muzikály Naruby v pondělí 7. března v pražském Divadle Broadway. Veškeré vybrané peníze za vstupenky pomohou Ukrajině

„Byl to naprosto spontánní nápad. Seděli jsme s Honzou a Petrem a jednohlasně jsme se shodli, že chceme pomoct, takže uspořádáme koncert,“ sdělil Josef Vágner. „Ještě v noci jsme obvolali kapelu a v divadle si potvrdili termín. Na prodej vstupenek máme sice jenom 6 dní, ale věříme, že se nám podaří Broadway vyprodat,“ přidal Jan Kopečný.

Všichni, včetně hostů, vystoupí bez nároku na honorář. Kluci věří, že je věrní fanoušci a fanynky podpoří a vyberou co nejvíce korun. „Za veškeré vybrané peníze sami nakoupíme potřebný materiál a nutné zásoby a osobně to odvezeme na hranici s Ukrajinou, kde si vše převezmou organizace, které věci dále distribuují na místa, kde je to nejvíce potřeba,“ osvětlil Petr Ryšavý, kam výnos z koncertu poputuje.

Divadlo Broadway již minulý týden věnovalo Ukrajině finanční dar ve výši 50000 Kč.