Vyléčí Výměna manželek nevěru? Zálety v obou rodinách jsou problémem
Zdroj: TV Nova

Vyléčí Výměna manželek nevěru? Zálety v obou rodinách jsou problémem

Vytvořeno dne 23.03.2022

V dalším díle Výměny manželek diváci uvidí, jak se podaří temperamentní nevěrné Nele zvládnout šestičlennou domácnost, a jestli dokáže Hanka v cizí rodině získat zpět důvěru ke svému záletnému muži.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije v Chomutově – s Hankou (37), Ludvou (37), Martinem (19), Jaroslavem (16) a Dominikem (12). Rodinu přihlásil do Výměny Hančin bratr, ta s tím souhlasila, protože očekává, že si jí doma začnou vážit. Ludva byl navíc Hance nevěrný, a ta neví, jestli mu dokáže odpustit.

Na druhé straně se diváci seznámí s Nelou (26), Davidem (28) a Davídkem (19 měsíců), kteří žijí v Kolíně. Hlavním důvodem, proč se mladá rodina do Výměny přihlásila, je problém ve vztahu. Partneři po třech letech soužití byli nějaký čas od sebe, a přestože se k sobě vrátili, není to doma úplně ideální. Často se hádají, a i zde hrály roli zálety.

V obou párech je velkým problémem právě již zmíněná nevěra, která narušila jejich současné soužití. Hanka dokonce načapala Ludvu přímo při činu a podle jejích slov to má dodnes před očima. V epizodě dokonce do detailu popisuje, jak celá situace probíhala.