Fotožurnál: Moët party pod širým nebem: Svůdné Vagnerová s Nesvačilovou, Mihulová s dcerou a rajcovní Dvořáková s Němcovou
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Moët party pod širým nebem: Svůdné Vagnerová s Nesvačilovou, Mihulová s dcerou a rajcovní Dvořáková s Němcovou

Vytvořeno dne 03.07.2023

Jen co se známé osobnosti přivítali se svými fanoušky na červeném koberci během zahájení, druhý den se přesunuli na luxusní Moët party, která odstartovala ještě za bílého dne. Slavné krásky se převlékly do jiných šatů, Ivan Trojan odhodil sako a kravatu a party pod širým nebem mohla začít.

Na mejdanu bylo pořádně veselo, není se také čemu divit. Vždyť bublinky se popíjeli už od vchodu. Skvěle se bavily herečky a velké kamarádky Hana VagnerováPetrou Nesvačilovou. Stejně jako ostatní krásky, i ony vyštrachaly další šaty, ve kterých se předvedly. Vagnerová, která vypadá čím dál lépe, v nich vypadala jako skutečná hollywoodská hvězda. Nesvačilová si pro změnu užívala chvíle volna, kdy si odběhla od 9 měsíční dcerky Jasmínky, kterou nechala doma.

Sexy šaty předvedly také modelky Denisa Dvořáková či Pavlína Němcová. Party si očividně užívala i modelka Pavlína Pořízková, která je ve Varech na festivalu poprvé. Dováděla se svým partnerem. Rozjuchaná byla také dcera herečky Aleny Mihulové Karolína. Podle informací Blesku se rozešla se svou přítelkyní, a jak se zdá, vůbec netruchlí.

Tento rok si hvězdy ťukly, aby pomohly Klubu nemocných cystickou fibrózou. Večírku za bílého dne se zúčastnil také patron klubu Ivan Trojan, který dorazil v saku. Když pak ale zjistil, jak je tam uvolněná atmosféra, a že tam do nich pere slunce jako o závod, sako odhodil a slavnou zlatou lahev Moët šampaňského už podepisoval v tričku. „Předminulý  ročník se také dražilo s konečným výtěžkem půl milionu a protože já jsem přece jen sportovec, přál bych si kdybychom letos tuto částku pro pacienty s cystickou fibrózou překonali,“ řekl k přípitku Ivan Trojan.