Výměna manželek prozradí, jak bydlí Míša a Roman Tomešovi. Slavní partneři a matka samoživitelka!
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek prozradí, jak bydlí Míša a Roman Tomešovi. Slavní partneři a matka samoživitelka!

Vytvořeno dne 03.05.2022

V novém díle Výměny manželek diváci uvidí, jestli zvládne mladá herečka Míša Tomešová starost o čtyři holčičky sama, bez pomoci partnera a zda se přizpůsobí samoživitelka Míša životu po boku muže v umělecké eko rodině.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

V nové epizodě se diváci setkají s rodinou, která žije v Úvalech u Prahy – s Míšou (30), Romanem (33), Kristiánem (4) a Jonášem (2). Rodinu herců do pořadu Výměna manželek oslovila produkce. Míša a Roman jsou spolu deset let a z toho pět let jsou manželé. Jak oba říkají, byla to láska na první pohled. S Výměnou souhlasili i proto, aby zjistili, zda je jejich vztah opravdu tak idylický. Roman by si přál, aby byla Míša v náhradní rodině vystavena nějakému tlaku.

Na druhé straně se diváci seznámí s Míšou (32), Viki (12), Klaudií (8), Vaneskou (7) a Emičkou (6), které žijí v Meziboří u Litvínova. S nápadem jít do Výměny přišla logicky Míša. Chtěla, aby si nějaká žena vyzkoušela, jaké to je být na rodinu úplně sama. Míša a její dcery mají mezi sebou kamarádský vztah, ale samozřejmě musí mít nějaká pravidla, jinak by to ani nešlo. Velkou pomocí pro tuto rodinu je babička.

Podívejte se na video, jak mladý pár herců žije.