Jak zasáhne První dobrá do natáčení Ulice?
Zdroj: TV Nova

Jak zasáhne První dobrá do natáčení Ulice?

Vytvořeno dne 03.05.2022

I přesto, že v první díle skečové show První dobrá si tvůrci pořadu obstarali VIP hosta lehce pod nátlakem, herec Vojta Kotek si natáčení užil. V dalším díle si do týmu přizvali oblíbenou úspěšnou českou herečku Hanu Vagnerovou, kterou diváci znají například ze seriálu Expozitura, do které se ovšem okamžitě všichni zamilovali. A to mělo řadu fatálních následků…

„Je krásná, dechberoucí, úžasná a sexy,“ dodávají hlavní protagonisté jedním dechem, byli z ní totiž od začátku naprosto paf.  Nejhůře asi dopadl Jarda Blažek. Ten pro Hanku dokonce připravil velkolepou party po natáčení, ze které se ale na poslední chvíli omluvila. Kvůli komu nakonec dala Jardovi košem?

V dalším skeči diváci uvidí, jak komplikované to někdy může mít režisér seriálu Ulice, protože ne každý komparzista dokáže zahrát svůj part na první dobrou. A chybět nebudou ani podivínští strážci zákona Dejv a Marfy, kteří zkusí vyřešit své osobní vztahové problémy dosti nestandardním způsobem… To vše v podání protagonistů a tvůrců show První dobrá - Vincenta Navrátila, Alexe Kolvy, Ondry Kubiny a Jardy Blažka, kterým není nic svaté a jedinou cenzurou je pro ně pouze smysl pro humor, jak sami dodávají.

A jak se líbilo natáčení První dobré Haně Vagnerové? „Já vždycky fandím někomu, kdo se snaží udělat něco jinak a na klucích je vidět, že to dělají moc rádi a že do projektu dávají spoustu energie. A to mi je moc sympatické.“ S Vincentem Navrátilem se potkala na natáčení jiného projektu kde oba hráli, co si o něm ale myslí jako o režisérovi? „Jako režisér je Vincent naprosto skvělý. Myslím, že na tuhle profesi má povahu i přirozenou autoritu a navíc, díky tomu že je herec, se dokáže dobře vcítit do role a ví, co je potřeba aby zaznělo. Navíc také musím říct, že má neskutečný dar někoho přesvědčit. Když mě oslovil, tak jsme na jeho nabídku na roli v První dobré kývla, a to dokonce i bez přečtení scénáře, což se mi v podstatě nestává,“ dodává ke svému obsazení do pořadu.

Nová originální skečová show První dobrá, která minulý týden odstartovala na Nova Fun, pokračuje už ve středu 4. května.