Herci Filip Blažek a Lucie Benešová jsou čerstvými prarodiči. Pro Filipa je to dědečkovská premiéra
Zdroj: herminapress

Herci Filip Blažek a Lucie Benešová jsou čerstvými prarodiči. Pro Filipa je to dědečkovská premiéra

Vytvořeno dne 12.03.2024

Expartneři, herečka Lucie Benešová a herec Filip Blažek, zažívají krásné chvíle. Stali se prarodiči novopečeného miminka, se kterým se Lucie se svolením syna Luciána pochlubila na sociálních sítích. Je to holčička a má krásné, leč neobvyklé jméno.

“Tak už mám schváleno od mladých, že to můžu prásknout. A já to teda ofiko práskám a oznamuji do širého světa, že se nám před měsícem narodila naše hvězda Innes Blažková. Prvorozený syn Lucián je táta a já jsem už tímto pádem dvojnásobná bába. Je to velká radost. To vám teda povím,” přidala Lucie komentář pod fotku svého syna s malinkou vnučkou.

Lucii popřálo i hodně kolegů. Mezi nimi například Alice Bendová, herečka a zpěvačka Gabriela Filippi, nebo reportérka Martina Jandová.

Filip Blažek, který má jako dědeček premiéru, se veřejného komentáře zdržel. Nicméně jeho nynější žena Jolla Blažek Ibraimi se velice ráda pochlubila za něj. “Manželův syn Lucián je tatínkem. Krásná, zdravá, vlasatá holčička dostala krásné jméno Innes. A z nás se stali prarodiče. Máme obrovskou radost a nemůžeme se dočkat až ji všichni poňuňáme.”

Lucie Benešová a Filip Blažek byli partneři do roku 2004 a i přesto, že mají spolu dítě, nikdy se nevzali Jak říká sama Lucie jejich vztah byl bouřlivější a občas to bylo nahoru dolů. Nyní žije v manželství s hercem Tomášem Matonohou.