Herec Richard Trsťan nasadil na Adélu Gondíkovou: Musíme si vážně promluvit
Zdroj: herminapress

Herec Richard Trsťan nasadil na Adélu Gondíkovou: Musíme si vážně promluvit

Vytvořeno dne 21.09.2022

Herec Divadla Palace Richard Trsťan dostal na rozmyšlení účasti v taneční soutěži Roztančené divadlo přesně jeden den. Na přátelský nátlak kolegyně Adély Gondíkové byl ale rozhodnutý ve vteřině!

„Věděl jsem, že Adélka už má soutěž za sebou, tak jí volám. A že prý nemám váhat a jít do toho. Ale po prvním tréninku si musím s Adélou vážně promluvit. Není to tak jednoduché, jak mě ujišťovala. Na Slovensku jsem do tanečních chodil, tam se ale řešila sousta jiných věcí, než nějaké tanečky. Holky, fotbal…  Opravdu jsem si myslel, že tančit umím, ale tanec je úplně něco jiného,“ smál se sympatický herec, který si zahrál v seriálu Ordinace v růžové zahradě, Policie Modrava či se objevil v Kriminálce Anděl.

Plesové sezóny nenechávají Richarda Trsťana chladným. „Plesové sezóny miluji, zvláště když je moderuji. Ale nějaký ten lehký valčíček dám. Ostudu si na parketu neudělám.“

Taneční pár Richard Trsťan a Vanda Dětinská si pro soutěž Roztančení divadlo vylosoval tance slowfox a cha-chu. Co Adéla Gondíková svému kolegovi z Divadla Palace za výhru slíbila? „Já nevím, jak to říct, aby se moje taneční partnerka nenaštvala, já si myslím, že nevyhrajeme. Viděl jsem svoje kolegy, v tanci toho mají v divadle už něco za sebou a jsou dobří. Ale zbraně neskládám, třeba překvapíme.“

Jak se Richard Trsťan a Vanda Dětinská se svými tanci vypořádali, uvidíte při finálovém galavečeru 23. října v Divadle na Vinohradech, kde se exklusivní projekt Roztančené divadlo z dílny autorské dvojice Martin Šimek a Tereza Řípová bude konat.

Kdo převezme putovní skleněnou trofej po předchozích vítězích, kterými byli herci David Gránský, Vladimír Polívka, Jiří Hána a Oskar Hes?

Těšit se můžete na tyto páry: Aneta Krejčíková a Štěpán Dostál (Divadlo Na Fidlovačce), Anna Fialová a Daniel Kecskeméti (Činohra Národního divadla), Dana Morávková a Daniel Jurča (Divadlo Bez zábradlí), Nikola Ďuricová a Adam Koutek (Hudební divadlo Karlín), Richard Trsťan a Vanda Dětinská (Divadlo Palace), Tomáš Dastlík a Veronika Jirků (Divadlo na Vinohradech), Martin Schreiner a Eliška Stehnová (Divadlo Broadway), Martin Kraus a Veronika Šmiková (Divadlo Metro).