Jaromír Nosek pokřtil knihu známé spisovatelky několika desítkami. Volil zbraň těžkého kalibru
Zdroj: herminapress

Jaromír Nosek pokřtil knihu známé spisovatelky několika desítkami. Volil zbraň těžkého kalibru

Vytvořeno dne 24.11.2021

 

Sotva byla pokřtěna, už se objevila na pultech knihkupců! Řeč je o knižní novince spisovatelky Simony Votyové Myší díra. V pořadí desátou knihu pokřtili kmotři Václav Vydra, J. A. Duchoslav, Jaromír Nosek, manželé Kateřina a Peter Pechovi, Michaela Nosková, Jindřich Čanda, vítěz soutěže Men Supermodel World 2021 Lukáš Veitl a influencer Jakub Jíra.

Místo šampaňským se tedy křtilo střelbou z revolveru. Těch mají ve střelnici Camp Zero Centrum celou škálu, spisovatelka vybírala typ, který je při výstřelu nejméně hlučný. Nejen kvůli hostům, ale především kvůli dvěma psům, s nimiž na křest dorazil herec Václav Vydra, známý milovník zvířat, ale i zbraní. A stejně jako ostatní kmotři využil příležitosti si po křtu knihy zastřílet. Čtyřnohé miláčky mu zatím pohlídal personál střelnice.

A protože se v románu řeší velmi emotivní, napjaté vztahy, křest se uskutečnil v pražské zážitkové střelnici pod mottem: Raději se z negativních emocí vystřílej na sportovní střelnici, než... „Já jsem dříve emoce hodně špatně zvládala. Když mě někdo podrazil, pomlouval nebo jinak ubližoval, byla jsem vždycky hodně nepříjemná, až agresivní,“ přiznává autorka Simona Votyová a dodává, že léty se zklidnila. „Raději někam zalezu. S lidmi, co se takto chovají, se pak už nestýkám. Prostě je odstřihnu.“