Honza Bendig zažil s finalistkou SuperStar romantiku v Tunisku. Nebo je to jinak?
Zdroj: herminapress

Honza Bendig zažil s finalistkou SuperStar romantiku v Tunisku. Nebo je to jinak?

Vytvořeno dne 08.09.2020

Protože se Monika Bagárová věnuje mateřským povinnostem, vzal si Jan Bendig na natáčení klipu do Tuniska mladičkou zpěvačku Lucii Bikárovou. Talentovaná zpěvačka z TOP 10 letošní SuperStar tak opět měla možnost nahlédnout do zákulisí showbyznysu a zároveň poznala malebná zákoutí ostrova Djerba. 

Ze všech těch krás ji stejně nakonec nejvíc zaujal pohledný chlap. 

„Seznámila jsem se tady s fajn klukem, je to kameraman z naší skupiny. Ale není to můj přítel, zatím jen kamarád. Tak uvidím, co bude dál,“ skoro se červenala Lucie.

Video soubor

Honza Bendig natáčí u tuniského moře klip k romantické písni. „V klipu prožíváme s Luckou milostný příběh. Cestujeme po Tunisku a vše má zajímavé rozuzlení,“ napověděl Honza Bendig a dodal: „Lucku znám hodně dlouho, chodil jsem do třídy s její starší sestrou Maruškou. Proto se občas přeřeknu a říkám jí Maruško nebo i Moniko. Navíc Lucka umí pěkně štěkat! Napodobit velkého psa i malého ratlíka.“

Řeč přišla i na koronavirovou nákazu. „Té se tady nebojím, v celém hotelu je nás tu asi dvacet. S ostatními lidmi nepřijdeme vůbec do styku,“ uvedl Honza Bendig s tím, že může klidně virus chytit i na Václaváku v Praze. To neovlivní.