Prestižní modelingová soutěž zná své české vítěze. Světové finále se bude konat v Praze
Zdroj: herminapress

Prestižní modelingová soutěž zná své české vítěze. Světové finále se bude konat v Praze

Vytvořeno dne 23.06.2022

Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 45 zemí světa, zná nyní jména vítězů pro Českou republiku. Prvenství v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look 2022 si odnesli Julia Krzywoń a Richard Reischig. Vítězové budou reprezentovat svou zemi na světovém finále, které se bude po patnácti letech konat v Praze! 

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií a partnerů projektu. V porotě zasedli například slovenská topmodelka Michaela Kocianová, módní fotograf Lukáš Kimlička, či ředitel soutěže a spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, který o soutěži říká: „Velice mě těší úroveň našich finalistů. Mám radost, že se nám podařilo uspět v souboji s městy jako New York, Qatar a Barcelona a přinést světové finále opět do Prahy. Věřím, že to bude skvelá prezentace pro Prahu a Českou republiku, kterým právě velký počet topmodelek dělá skvělou reklamu ve světě. Jsem hrdý na to, že právě Česká republika je historicky nejúspěšnější zemí, co se týká počtu světových vítězek.

Jako v předchozích ročnících se i tohoto slavnostního vyhlášení zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězky světových finále Elite Model Look Denisa Dvořáková, ktera vyhlášení v nádherném prostředí hotelu Andaz Prague moderovala nebo Eva Klímková.

V průběhu měsíce květen se v obchodních centrech po celé ČR uskutečnilo celkem 14 castingů.