Hudební divadlo Karlín láká na letní scénu: Muzikálové léto 2021
Zdroj: herminapress

Hudební divadlo Karlín láká na letní scénu: Muzikálové léto 2021

Vytvořeno dne 09.12.2020

Již na konci října Hudební divadlo Karlín ohlásilo změnu strategie prodejů a výměn vstupenek související s nevyzpytatelnou situací okolo pandemie koronaviru a stále se měnících vládních nařízení, které nedovolují v kamenném divadle přivítat diváky. Divadlo je již (až na pár termínů v září) více než 10 měsíců prázdné. Proto již nyní přichází Muzikálovým létem 2021! Na začátku června otevře Letní scénu Hudebního divadla Karlín v areálu PVA Expo Praha v Letňanech.

„Viděno optikou roku 2020 se nám letní měsíce jeví jako nejperspektivnější možnost, jak se můžeme v roce 2021 vzájemně potkat tak, abyste si vy mohli naplno užít naše představení a my vaši přítomnost. K jasným přednostem Letní scény, tedy scény pod širým nebem, bezesporu patří kromě atmosféry i vysoká epidemická bezpečnost, tedy velmi nízké riziko nákazy. Areál PVA v Letňanech je navíc tak prostorný, že i kdyby se PES změnil (což nelze v současném chaosu vládních opatření vyloučit), zvětšíme prostě rozestupy. Prostě dokážeme být hodně flexibilní,“ píše v osobním dopisu divákům Egon Kulhánek, ředitel Hudebního divadla Karlín.

Na co se mohou naši diváci těšit? Na premiéru muzikálu Rebelové, který jsme celé léto zkoušeli a jejíž původní neuskutečněný termín byl 3. prosinec 2020, na kasovní trhák Sestra v akci s Lucií Bílou v hlavní roli, ale také na koncertní verzi rockové opery Jesus Christ Superstar či muzikálu Carmen, nejúspěšnějšího muzikálu v novodobé historii divadla. Derniéra Carmen byla plánována na 11. 11. 2020, teď se s ní tedy rozloučíme dvěma koncerty pod širým nebem. Zajímavostí je i to, že lze divadlo sledovat také z automobilů, pro něž je v hledišti vymezeno několik míst!

Vstupenky na Muzikálové léto, které proběhne od června do srpna 2021 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech jsou již v prodeji, lze je tedy nejen kupovat, ale na tyto termíny i vyměňovat vstupenky z neuskutečněných představení! Vstupenky na Muzikálové léto jsou nejlepším vánočním dárkem a podporou divadla!
K tomu v závěru dopisu divákům dodává Egon Kulhánek: „Co nejsrdečněji vás zvu, přijďte za námi do Letňan, přijďte si to užít a zároveň tím podpořit naše kolegy interprety, kteří v té době už budou více než rok bez práce, kterou milují.“

Celý program Muzikálového léta i prodej vstupenek na www.hdk.cz/program/