Střílečka ve Slunečné: Lambora v ohrožení života, Burešová zalitá krví
Zdroj: TV Prima

Střílečka ve Slunečné: Lambora v ohrožení života, Burešová zalitá krví

Vytvořeno dne 17.09.2021

Predrag (Predrag Bjelac) zamíří na Janka pistolí a chystá se ho zastřelit. V tom okamžiku se ale před ním objeví Eva – najatý bodyguard a fiktivní manželka. Jenže než stačí cokoliv udělat, padne výstřel a Eva v podání Vandy Pilař Chaloupkové se skácí k zemi.

„Eva ani těmi slepými náboji nevystřelila, to jen Predrag. Byla jsem trochu ochuzena. Vyřešil to za mne střih,“ usmívá se herečka, která po střele, kterou Predrag vypálí, padne k zemi. „Trochu jsem si poležela. Mezi záběry, než se vše připravilo, jsem byla na dece a čekala, až se vše odtočí. Nakonec jsem pak přiběhla k Predragovi, poskytla mu první pomoc a zastavovala krvácení,“ prozrazuje jeden ze svých posledních záběrů herečka.

Hlavní aktér Marek Lambora, a nejen on, byl při natáčení dramatické scény v dobrých rukou kaskadéra Petra Drozdy, který celou přestřelku koordinoval. „Vzal jsem si Marka stranou a ukázal mu na žíněnce, jak padat, když ho zasáhne výstřel. Herci následně dostali neprůstřelné vesty, na ně kostým a pod něj ještě pyrotechnici připravili malé rozbušky s krví,“ poodhaluje filmová kouzla hlavní kaskadér seriálu. „Predrag vystřelil, pyrotechnik Marka odpálil a herec padl. Bylo to perfektní, Marka jsem pochválil, že to udělal dobře, a on mi zase děkoval za rady, protože by to prý jinak tak hezky nezvládl,“ prozrazuje Petr Drozda,

Svoji chvilku slávy si užila i Eva Burešová, která jako Týna chtěla Janka v ohrožení života chránit i vlastním tělem. S nefunkční puškou přispěchala na pomoc, a nakonec skončila se zakrvácenou tváří. „Mně se to moc líbilo, užila jsem si to a uvědomila si, že bych si chtěla zahrát v nějaké kriminálce,“ přiznala Burešová,

 

 

 

Default User Image
Renata Suková, 17.09.2021 19:31
mně to přišlo, jako trapárna. Celá ta část s tím Albáncem, nezáživné, nesmyslné, trapné. Schválně aŤ někdo spočítá, kolikrát bylo řečeno "máme problém". Fakt pitomost.
Default User Image
Radek Stejskal, 17.09.2021 21:20
Tohle scénáristé fakt nevychytali, když jde o život tak by měla Týna i když jako hloupá ženská jde na ozbrojeného s nefunkční flintou,ho tedy vzít pažbou po hlavě. Rozhodně by to bylo věrohodnější než že postřelená bodyguardka vstane z mrtvých a všechny zachrání. Nepíše ten scénář náhodou taky ženská?
Default User Image
Dana Sovová, 18.09.2021 08:02
Už nevědí jak to oživit, Slunečná klesla už na úplné dno, od začátku to byl paskvil.
Default User Image
Janča, 18.09.2021 08:04
Seriál jsem měla ráda,ale poslední dobou je to trapná pohádka pro dospělé. Děsný nevím kdo to vymyslel!!
Default User Image
Vera, 18.09.2021 10:13
Já se těším na každý díl a bude mi pak chybět a nezajímají mě blbě komentáře.
Default User Image
Zdena -červik, 19.09.2021 06:55
Souhlasím s Vámi,kdo nechce tak ať se nedívá.Preji hezké podzimní dny ?