Idol slečen, paní a dívek Marek Lambora je na roztrhání. Co všechno zvládl během jedné premiéry?
Zdroj: herminapress

Idol slečen, paní a dívek Marek Lambora je na roztrhání. Co všechno zvládl během jedné premiéry?

Vytvořeno dne 11.09.2020

Herec Marek Lambora si včera moc neoddechl. Jako jedna z hvězd odložené slavnostní premiéry fantasy pohádky Princezna zakletá v čase rozdával autogramy, fotil se s drobotinou i dospěláky, odpovídal na dotazy, jako správný český princ svlažoval hrdlo národním nápojem – pivem a nešetřil úsměvy.

Prostě sekáč a pohodář a nejen pohádkový princ, ale doslova i princ pro většinu slečen, paní a dívek.

„No, to je trošku přehnané, ale dobře se to poslouchá. Já jsem hrozně rád, že se tahle pohádka při několika předpremiérách i dnes líbila. Je trochu jiná, než na jaké jsou diváci zvyklí, ale třeba mě scénář oslovil okamžitě. A nebyla to při natáčení žádná brnkačka. Ta naše hlavní trojka, tedy já princ, Natalie Germani coby princezna Ellena a Amálie neboli Eliška Křenková, jsme absolvovali i kaskadérské tréninky na závěsných lanech a třeba Eliška navíc pilovala lukostřelbu a já šerm. Prostě žádní lenoši, ale partička v akci. A hodně nás to bavilo,“ jak jinak než s úsměvem informoval Marek.

Lenochem není oblíbený herec ani ve chvílích volna. Jak přiznal rád si zahraje tenis, ale sportování není tolik, kolik by si přál.

„Musím přiznat, že makám i na postavě, ale zatím to není ono. Do fitka nebo posiloven nechodím, abych se tam huntoval, ale cvičím si doma. Svaly zatím příliš neoplývám, i když drobné úspěchy jsou vidět, ale počkejte za čas,“ prozradil.

Princezna zakletá v čase míří do kin, a co čeká tohohle sympaťáka dál?

„Mám před sebou jeden film, ale nechci o tom mluvit, abych to nezakřiknul. Vidíte, co se teď děje kolem nás a nerad bych, aby z toho sešlo. Za pár měsíců bychom se do natáčení měli vrhnout, tak držte palce. Prozradím jen to, že by to měla být černá komedie. No a v divadle mě čeká 2. října premiéra Balady pro banditu, tak snad i to dopadne,“ dodal dobře naložený Marek Lambora a odebral se za přáteli z herecké delegace, tedy k pohádkovému panu králi, kterého ve filmu hraje Jan Révai, jehož do Lucerny doprovodili synové, Elišce Křenkové, Nun, neboli Veronice Freimanové, panu režiséru Petru Kubíkovi a dalším. Chyběla, z pracovních důvodů, princezna Ellena, tedy Natálie Germani, která točí v současné době film na Slovensku.