4 Tenoři mají další Zlatou desku. Jejich koncerty jsou beznadějně vyprodané
Zdroj: Se svolením Martin Kubica

4 Tenoři mají další Zlatou desku. Jejich koncerty jsou beznadějně vyprodané

Vytvořeno dne 13.03.2023

Vokální formace 4 Tenoři ve vysílání Rádia IMPULS převzala za své nové album Láska prý Zlatou desku Supraphonu. Rádio IMPULS oznámilo, že 4 Tenory pozvalo na svůj tradiční hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby Český mejdan s Impulsem 2023, kterým již po sedmé ožije pražská O2 arena 21. října 2023. 

Marian VojtkoPavel VítekMichal Bragagnolo a Jan Kříž zažívají s uskupením 4 Tenoři úžasný sukces, který se zrcadlí nejen ve zlatých a platinových deskách za jejich dvě řadová alba, ale především v obrovském zájmu o jejich koncertní vystoupení, kdy většina z nich bývá po zahájení předprodeje rychle vyprodaná.

4 Tenory v létě čeká speciální Hradozámecké turné po českých a slovenských nádvořích a také přijali pozvání do show Královny popu i na festivaly: Sedmihorské léto, Festival Jaroslava Svěceného v Klášterci nad Ohří, Plaňanyfest a v září pak otevřou Hudební festival v Kroměříži. Už nyní je skoro vyprodaný jejich vánoční koncert, jenž se uskuteční 15. prosince 2023 v pražské Lucerně. A plní se jim i diáře na roky 2024 a 2025, kdy je čekají nejen další koncerty s Filharmonií Bohuslava Martinů, ale také zahraniční vystoupení.