Bývalý manažer Ivety Bartošové nemá na živobytí. Nemoc ho připravila o výdělek
Zdroj: herminapress

Bývalý manažer Ivety Bartošové nemá na živobytí. Nemoc ho připravila o výdělek

Vytvořeno dne 04.04.2022

Přátelé a kolegové z branže uskutečnili benefiční večer pro Tomáše Gottlieba, bývalého tanečníka například od Jiřího Korna nebo Hanky Buštíkové z dua Kamelie. Po ukončení taneční kariéry dělal managera třeba už bohužel nežijící Ivetě Bartošové nebo úzce spolupracoval se zpěvákem Sámerem Issou.

Přibližně před deseti dny prodělal tanečník a manager Gottlieb dvojitý infarkt a skončil na JIP v nemocnici. Tím pádem je v současnosti bez příjmů a dohledné době ještě bude. Jeho důchod mu na zaplacení nájmu, elektřiny, plynu, vody a dalších poplatků zkrátka nemůže vůbec stačit. A tak se jeho nejlepší kamarádka Věra Drančáková, společně s dalším kamarádem Ianem Andesanem a Sámerem Issou domluvili v K.U.baru benefiční večer „Těším se na lepší zítřky“. Na pomoc povolali ještě zpěváka a producenta Martina France, který obvolal své pěvecké kolegy, zvukaře a sponzora přes vína a pomocný večer se mohl rozjet.

A tak Tomášovi přišli bez nároku na honorář zazpívat zpěváci a zpěvačky Genny Ciatti, Jan Bendig, Martha Elefteriadu, Martin France, Sámer Issa, Peter Pecha, Yvetta Blanarovičová, Heidi Janků, Leona ŠenkováDalibor Janda s dcerou Jiřinou Annou. Přišel také Tomášův dlouholetý kamarád Jiří Krampol

Bývalý tanečník a v současné době herec Vlastimil Harapes a ještě na poslední chvíli stihnul podepsat láhev vína Piccini, kterou už jeho kolegové předtím podepsali a tato láhev se podařila vydražit za 15.000,- Kč. Celkový výtěžek z tohoto večera tím pádem činil 73. 600,- Kč a z toho je ještě za další vydražené předměty na cestě cca 21.000,- Kč a z tržby v klubu navíc do celkového rozpočtu přibude 15 % z prodeje na baru.

Takže ve finále se celkově narychlo zorganizovaný večer pro všechny přítomného nemocného kamaráda povedl, což druhý den konstatoval na sociálních sítích i samotný pacient Gottlieb, který celý streamovaný koncert sledoval a uronil u toho i nejednu slzu.

 

 

 

Default User Image
Fic, 06.04.2022 08:44
Deset dnů nemocnej a už koncerty a sbírky.... Asi to teda frčí...