David Kraus zešílel! Kvůli němu měla známá herečka v divadle ochranku
Zdroj: herminapress

David Kraus zešílel! Kvůli němu měla známá herečka v divadle ochranku

Vytvořeno dne 22.02.2022

Herec a zpěvák David Kraus, syn herečky Jany Krausové a Jana Krause, s odstupem let zhodnotil svoji kauzu se Zuzanou Norisovou. Jak to tenkrát bylo?

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Romanticky měla vyznít i píseň, kterou složil pro svoji platonickou lásku Zuzanu Norisovou. Ta se ale naprosto minula účinkem. „Já jsem ujížděl na Norisový, ona vůbec. Myslel jsem, že jí tou písničkou něco dojde. Druhej den měla ochranku v divadle. Byla složená z tanečníků, taková zjemnělá, tak jsem se nebál. Hráli jsme v té době Starce na chmelu. Seděl jsem nahoře v divadle, tiše jsem se koukal na Norisku. Pamatuju si celej život, jak si šla pro čaj – šla, jenom si hodila do plastovýho kelímku ten čaj a já jsem zešílel. Skamarádili jsme se až asi před rokem, poprvé v životě jsem se s ní setkal bez ochranky. Už vypadáme jinak oba dva, máme děti stejně staré a ohromně si rozumíme. Bohužel už je vymalováno. I kdybych chtěl, nemůžu to říct, mám doma ženu s dítětem,“ krotí se Kraus, který vychovává roční dceru Ester se svou o dvacet let mladší přítelkyní Sarah.

„Škola mi nešla. Naši mě kvůli chování přendávali z jedné školy na druhou. Skoro jsem do školy nechodil. Když mi matikářka dala čtyřku, byl to obrovský úspěch. Občas šla do školy moje babička přemlouvat, abych nepropadl. Jednou tam byl i můj tatínek. Pro mě to bylo asi nejtěžší období v životě, že jsem vůbec prošel tu školu. Jsem dyslektik, dysgrafik, dyskalkulik – všechno dys. Já miluju češtinu, ale neumím napsat zprávu bez chyby. Třeba jsem psal milostný dopis holce, chtěl jsem být romantický, dal jsem k tomu kytičku, ale podle chyb poznaly, že je to ten debilní Kraus. Nemám ani řidičák z tohohle důvodu – tam by to mohla být sebevražda nebo bych zabil někoho dalšího. Zamyšlení pro mě může být fatální,“ šokoval svým doznáním Honzu Dědka David Kraus

Celý rozhovor sledujte dnes v 7 pádech Honzy Dědka ve 21.35 na Primě.