Dneska zapláčou fanoušci Sestřiček! Sabina Laurinová zemře krásná a probudí se do záplavy květin
Zdroj: TV Prima

Dneska zapláčou fanoušci Sestřiček! Sabina Laurinová zemře krásná a probudí se do záplavy květin

Vytvořeno dne 31.05.2021

Fanoušky seriálu Modrý kód a Sestřičky oblíbená sestřička Mery zemře už dnes a tvůrci slibují nejdojemnější díl historie seriálu a jakkoliv to zní nepatřičně, také hezkou podívanou. Diváky čeká nejsmutnější a současně nejkrásnější díl. A krásná bude na odchodnou i Sabina Laurinová.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

„Řekli jsme si, že Mery zemře hezká. Být to někdo jiný, použili bychom bledý make-up, abychom vytvořili mrtvou iluzi, ale v tomhle případě jsme se popsali skutečnost, že odchází nádherná bytost,“ vysvětlil šéfmaskér Sestřiček Vilém Persy.

Záplavy květin

Poslední klapka pro Sabinu Laurinovou padla už 19. dubna v půl sedmé večer. Rozloučit se s kolegyní přišli herci i členové štábu, kteří ten den neměli směnu, a Sabinu zahrnuli květinami. Tu největší dostala od svého seriálového partnera Marka Němce. „Máme za sebou asi 763 milostných scén, jsme vydatnější než kdejaká pornografická stránka, i když je to soft pro naše 13leté divačky. Stran profesionality a energie je velký zážitek se Sabinou pracovat. Kromě toho je Sabina schopná snést s grácií i typicky mužské kecy. Humor, který má, je širokospektrální. Může být debilně pubertální, beďarový i sofistikovaný,“ říká o Sabině Marek Němec.

Protesty diváků

Smrt Mery televize Prima dlouho tajila. Přestože seriálové smrti patří k divácky nejatraktivnější, skalní fanoušci ji pochopitelně těžce nesou. Okamžitě po zveřejnění zasypali televizi šokovanými reakcemi. Na protest dokonce založili i petici, v níž žádají přetočení zítřejšího dílu. To se ale nestane. „Denně pročítáme stovky e-mailů i vzkazů a zpráv na sociálních sítích, které jsou mnohdy velmi emotivní, některé až výhrůžné. Děkujeme všem slušným diskutujícím, chápeme šokované reakce fanoušků, bohužel jejich prosbám o přetočení nemůžeme vyhovět, neboť pondělní událost rozehrává budoucí dramata. Diváky Sestřiček čeká ještě velmi překvapivý závěr této televizní sezóny a především nezapomenutelný pondělní díl, který bude jednoznačně nejdojemnějším dílem seriálu,“ sdělila PR manažerka seriálu Kateřina Kotalová.

Sabina Laurinová sama odchod okomentovala na sociálních sítích: „Moji milí přátelé. Tohoto dne jsem se trochu obávala, ale tak to někdy v životě chodí. Od rána mám přehlcený telefon dotazy ohledně seriálu Sestřičky. Nezvládnu odpovědět každému zvlášť, tak činím aspoň takto… Je to bohužel tak, příběh Mery je u konce, moje role v příběhu se naplnila. Trávit pět let života s Mery byla pro mě čest a doufám, že se mi do ní podařilo vtisknout spoustu energie, empatie a lásky, kus sebe. O to víc mě těší, kolik si našla diváckých fanoušků. Každý konec je smutný, ale nic se neděje náhodou. O některých věcech člověk ještě mluvit nemůže, ale něco končí a já se těším na projekty nové. Děkuju vám za krásné ohlasy, edity a přízeň. Moc si toho vážím. A netrapte se, my se přece zase uvidíme. Vaše Sabina.“

 

 

 

Default User Image
Didi, 31.05.2021 14:08
Stovky e-mailů? on na to fakt někdo kouká? Pro mne velké překvapení..