Emerson Fittipaldi je i s rodinou v Praze! Legenda F1 zde točí film
Zdroj: herminapress

Emerson Fittipaldi je i s rodinou v Praze! Legenda F1 zde točí film

Vytvořeno dne 27.07.2020

V Praze není zdaleka poprvé, dvojnásobný mistr světa F1 Emerson Fittipaldi si hlavní město České republiky oblíbil. Tentokrát však nedorazil pouze za zábavou, ale i za prací. I když, jak se to vezme. "Střihne" si totiž jednu z rolí v připravovaném filmu Tomáše Magnuska Stáří není pro sraby. Objeví se tedy po boku tuzemských hvězd jako Rudolf Hrušínský mladší, Jiří Krampol, Martin Dejdar a další.

Není náhodou, že první kroky Emersona spolu s třináctiletým synem Emem vedly do Praga Arény na motokáry.

Jeden z nejlepších závodníků všech dob a legenda motoristického sportu má v Praze po většinu času, který zde stráví, vlastní soukromý program. A my jsme mohli být alespoň částečně u toho. Asi není náhodou, že první kroky Emersona spolu s třináctiletým synem Emem vedly do Praga Arény na motokáry. Emo, stejně jako tatínek závodí, právě v motokárách už dosáhl celé řady úspěchů na světové úrovni.

Když mi Tonda Charouz řekl, že pan Fittipaldi dorazí, bral jsem to jako jeden z jeho oblíbených vtípků. Jak se tu pak objevil, nevěřil jsem vlastním očím. Tím spíš, když zde strávil velkou část dne on i jeho rodina. Opravdu jde o jeden z mých životních zážitků,“ pochvaloval si viditelně dojatý LubošTenkl, který motokárovou arénu v Horních Počernicích vlastní a provozuje.

A zatímco Emerson a Emo měřili síly na trati, s manželkou slavného závodníka a s Dominikou Myslivcovou, (Dominika bude hereckou kolegyni Emersonave zmíněném filmu) ,jsme vyrazili do butiku Kristianna česko-arménské módní návrhářky Kristiny Oganesian jen kousek od Pařížské ulice. Malý dárek samozřejmě dostala i Fittipaldiho osmiletá dcera Vittoria.„Nikdy bych nevěřila,že si u mě někdo tak slavná, jako je manželka Emersona Fittipaldiho, vybere model. Úplně jsem se z toho celá rozklepala.“ 

A pak už zase zpátky do Praga Arény na něco dobrého k jídlu v tamní vyhlášené restauraci.Emerson a Emo mezitím ztratil pojem o čase. „Skvěle jsme si zajezdili, mají to tu perfektní. Že už jsem motokárových tratí viděl opravdu hodně,ale tahle opravdu patří k nejlepším,“ usmíval se Emerson.

V pondělí si držitel dvou titulů z Indianapolis 500 odbude pracovní povinnosti, když dorazí opět do Praga areny, aby zde absolvoval natáčen a potom i tiskovou konferenci ke snímku Stáří není pro sraby. A kdo ví, třeba ho některý z herců vyzve na pár okruhů. Poměřit síly s tato slavným závodníkem, to se nestává každý den...