Farmář hledá ženu: 9  odhalených zajímavostí přímo od tvůrců! Máte se na co těšit!
Zdroj: TV Prima

Farmář hledá ženu: 9 odhalených zajímavostí přímo od tvůrců! Máte se na co těšit!

Vytvořeno dne 22.04.2022

Časosběrná reality show Farmář hledá ženu se blíží ke své polovině a tady je několik zajímavých perliček, které jste možná přehlédli. I důvody, proč je třeba dívat se dál!

  1. Průvodkyně pořadem Laďka Něrgešová prozradila, že se na konci celé série dočkáme svatby. V pořadu Showtime na Primě vyzradila tajemství, které by vás určitě mělo zajímat. S tím, jak se k sobě jednotliví účastníci mají, uměli byste si tipnout, kdo se chystá říci sladké „ano“?
  2. Ovšem prozradit můžeme, že Katarína se nedočká ani tentokrát. Ta půjde za družičku a se velkými rozpaky chytne květinu od nevěsty. Že by bylo jasné, jakou svatbou bude končit další série?
  3. Už brzo na jeden ze statků dorazí žena, která pořádně zamíchá kartami. Osudové ženy zkrátka dokážou zmařit nejen natáčení, ale také rodící se vztah. Bude to k dobru věci? A udělá farmář, kterého toto překvapení čeká, dobře, když se nechá opětovně svést?
  4. Básník Pavel hledal ženu. Robu, která by mu pomohla budovat, stavět, upravit celý statek do původní podoby. Ovšem hledal také vztah? Jak jedna z jeho návštěvnic podotkla, byla na statku práce pro celou rodinu, ne pro jednu ženu. Verše seno do kopek neshrabou, švestky nevytřídí. Ono to s Pavlovovým přístupem k životu asi nebude tak snadné. A prozření – k tomu dojde právě až v realitě na statku. Protože právě v tomto případě platí, že za řeči se dá schovat hodně problémů.
  5. Andrea to se svými hosty nemá lehké. A je dobré sledovat, že i muži mají své dny. Kdo je na farmě nejvíc hysterický, poměrně brzo se odkope. Bude Andrea z jeho chování velice zklamaná? Fakt je toto chování chlapské? A kde se stala chyba? Je jasné, že v komunikaci. Na druhou stranu je fajn, že k takovému odhalení došlo poměrně záhy, protože přijít na to, že má Andrea vedle sebe nevyrovnaného partnera, to by ji mohlo později velice bolet.
  6. Nelezou vám vtípky někdy dost na nervy? Andree ano, protože je jasné, že vykecat se ze všeho může být občas dobré, ale jako charakterová vlastnost chlapa pro život to asi to pravé nebude. Třeskutý vtip se zkrátka nenosí.
  7. Ani na Josefově statku vše nebude zalité výhradně sluncem. Val se projevuje pořád víc jako princezna, která chce, aby jí muži padali k nohám. Josef aby jí padl k nohám. A miloval ji stejně jako své krávy. Tedy to tvrdí na kameru. Co ale chce doopravdy a kdy Josef prohlédne, že právě ona asi nebude tou pravou ženou na statek?
  8. V této sérii je hodně vidět, jak neplatí pravidlo, že protiklady se přitahují. Pokud by tomu tak bylo, Pavel by měl ženu, Josef éterickou krásku, Zdeněk Katarínu, která ho srovná do latě, a jeho farma by přestala fungovat po punkersku. Naopak, sbližují se lidé, kteří toho mají hodně společného, a i když nemusí hned zvonit svatební zvony, vznikají alespoň krásná přátelství… Která jednou mohou být základem dlouhodobého vztahu.
  9. Laďka Něrgešová o všechny farmáře pečuje a snaží se je v některých případech povzbudit. Stejně jako jejich hosty. Ale ve finále platí, že láska si do svých záměrů zkrátka kecat nenechá. Funguje jak má. A to je na ní to nejkrásnější. Nezabírají na ní ani zkušenost, ani rada, ani touha…

(Zdroj: TV Prima)