Hrála Popelku a v Čarodějce! Teď Nikolu Ďuricovou čekají Rebelové a svatba
Zdroj: herminapress

Hrála Popelku a v Čarodějce! Teď Nikolu Ďuricovou čekají Rebelové a svatba

Vytvořeno dne 14.07.2020

 

Před pár lety si Filip Renč vybral zpěvačku Nikolu Ďuricovou do muzikálu Tři oříšky pro Popelku a nyní ji opět obsadil do hlavní role v muzikálu Rebelové, který začne zkoušet Hudební divadlo Karlín.

„Film jsem viděla několikrát, a když mi zavolali, že mám roli Terezy, sjela jsem ho ještě jednou,“ nadšeně vyprávěla Nikola. Ve slavném filmu Rebelové z roku 2000 roli Terezy hrála Zuzana Norisová. Chce být Nikola jako ona? „Ne, to určitě ne. Chci to hrát podle sebe, jak já to cítím.“

Video soubor

Nikola se totiž bude vdávat.

Zkoušet bude Nikola Ďuricová celé léto. Musela si ale na produkci vymoci pár dní volna. Nikola se totiž bude vdávat. „Požádala jsem o volno, počítám s tím, že s tím počítají i oni. Nechám si obě dvě příjmení. Sice si mohu nechat původní, ale manžela nezapřu. Tak budu Nikola Kofroň Ďuricová.“

Její budoucí manžel, herec mosteckého divadla Lukáš Kofroň, se přihlásil do letošního ročníku Muže roku a Nikola sleduje, jaké dělá pokroky. „Hodně se změnil, ale jak jsem s ním denně, možná už tak nevnímám změny, které udělal.  Ale jo, vidím, vlastně vidím. Přitom to byl právě Filip Renč, který mu řekl, že má pár kilo navíc. To Lukáše nakoplo a vidíte je ve finále soutěže o nejkrásnějšího Muže republiky,“ práskla Nikola na svého Lukáše, kterého si vezme 8. srpna za manžela.

Premiéra muzikálu Rebelové je v Hudebním divadle Karlín plánovaná na 3.a 4. prosince. V roli Terezy se představí Nikola Ďuricová nebo Sarah Salloum, Šimona hraje Petr Ryšavý nebo Roman Tomeš, Bugynu Katherine Selešiová nebo Nelly Řehořová. Roli otce Terezy hraje Jan Révai nebo Denny Ratajský, jeho přítelkyni Alžbětu Jitka Schneiderová nebo Dominika Býmová. V dalších rolích uvidíte Richarda Pekárka, Lukáše Adama, Vladislava Beneše, Petra Štěpánka, Jana Vlasáka, Pavlu Břínkovou, Světlanu Nálepkovou, Sáru Hoblovou, Viktorii Tandlerovou, Vlastimila Zavřela, Jana France, Josefa Feča, Filipa Hořejše, Petra Špinara a další.