Iva Pazderková to „slízla“ od Nikoly Čechové a Chili. Co jim na herečce vadí?
Zdroj: herminapress

Iva Pazderková to „slízla“ od Nikoly Čechové a Chili. Co jim na herečce vadí?

Vytvořeno dne 24.01.2022

Napětí v obou týmech v soutěži Survivor Česko & Slovensko pomalu, ale jistě vzrůstá a taktizování nabírá na obrátkách. Diváci se mohou těšit na nečekané zvraty a velmi vyostřené osobní vztahy. V týmu celebrit si nečekaně vjíždí do vlasů dámské osazenstvo.

Nikola Čechová Chili začaly při sběru ovoce pomlouvat Ivu Pazderkovou. Považují ji za nevyrovnanou, a tedy slabý článek týmu. Podívejte se na video.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Příjemný moment čeká ve druhé epizodě show Survivor Česko & Slovensko zejména na divačky. Při ranním koupání se totiž zápasník MMA ukázal tak, jak ho Pán Bůh stvořil.

Diváci už dobře znají oba týmy, které proti sobě bojují s vypětím všech sil. Červený tým se skládá z Ivy Pazderkové, Nikoly Čechové, Tomáše Zástěry, Chili, Barbory Jánové, Matěje Paprčiaka, Daniela „GoGo“ Štraucha, Xénie Gregušové, Gábora Borárose, Nathana Christiána Dzaby a Veroniky Havlik. Modrý tým tvoří Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Johana Špačková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.