Jejich domácnost... Nosková je opilá socka a partner Jindřich násilnický kriminálník
Zdroj: TV Prima

Jejich domácnost... Nosková je opilá socka a partner Jindřich násilnický kriminálník

Vytvořeno dne 30.09.2020

Krom toho, že miluje adrenalinové sporty a cestuje po světě, od doby, co má po svém boku Jindřicha, už snad úplně zešílela. Pod jeho dohledem chodí divočinou jen s batohem a na něm připevněnou mačetou, koupe se s krokodýly, absolvuje střelby ze zbraní a bojová umění… dle jeho profilu na sociálních sítích člověk přemýšlí, kde ke schopnostem vlastně přišel. 

Jak se tedy tihle dva dostali na okraj společnosti? Naštěstí jen v seriálu Modrý kód, kde Noskova ztvárnila doslova "matku roku" a jeho pokračování Sestřičky-Modrý kód , kde se jako drsný místní grázl, namočený v krvavých ilegálních zápasech, předvedl zase Jindřich.

Partner Míši Noskové se převedl jako drsný místní grázl, namočený v krvavých ilegálních zápasech.

„Byla to náhoda. Myslím, že pro nás oba to byla zajímavá zkušenost. Mě to rozhodně bavilo. Říkali jsme si, jak by bylo vtipný, kdyby se tyhle dvě postavy daly dohromady. To by byla domácnost jako ze žurnálu ,to by diváci koukali,“ smála se Míša Nosková.

„Různé produkce mě na základě fotek ze sociálních sítí Míšy, oslovily už několikrát, ale odmítl jsem. Přesto přišla další nabídka a já kývl. Jsem za to nakonec moc rád a vlastně bych si to klidně zopakoval. I díky pozitivním ohlasům, které s pokorou přijímám," uzavřel Jindřich, který je pro spoustu lidí spjat především s premiovým wellness fitness clubem ve Vysočanech, kde působí.