Jitka Schneiderová končí v Ulici. Stačil jeden rozhovor s novinářem a následoval pád
Zdroj: TV Nova

Jitka Schneiderová končí v Ulici. Stačil jeden rozhovor s novinářem a následoval pád

Vytvořeno dne 21.09.2023

V seriálu Ulice, který vysílá TV Nova, se schyluje k velkému finále v příběhu Kristýny a ezošmejdky Julie Papežové. To, co se zpočátku zdálo takřka nemožné, je najednou nadosah – Kristýnino vítězství nad Julií.

Blanka (Linda Rybová) a její blízcí si na jaře prošli peklem kvůli koučce Julii Papežové (Jitka Schneiderová), která si získala důvěru nemocné Kristýny (Sára Korbelová). Zatímco Kristýna věřila, že jí Julie pomůže od záchvatů panických atak, její rodina se jen bezmocně dívala na to, jak se její zdravotní stav zhoršuje a Julie mezi ně vráží jeden klín za druhým. Když se již zdálo, že Julie má Kristýnu naprosto ve své moci, stal se malý zázrak – Kristýna souhrou náhod najednou prozřela. Zjistila, že nic není takové, jak se zdá, že Julii nejde ani tak o blaho klientů, jako spíš o jejich peněženky.

Teď je to právě Kristýna, kdo chce Julii zastavit a současně před ní varovat ostatní. Nehodlá se jen tak nečinně dívat na to, jak Julie ničí další životy, jak její klienti přicházejí o desítky i stovky tisíc, a přitom je jim čím dál hůř. Nezřídka se dokonce pokusí i o sebevraždu. S tím je ale konec. Kristýna upozornila na Juliiny praktiky investigativního novináře Dalibora Tomáška (Petr Uhlík), jenž se rozhodl, že Julii zatne tipec.

Ta zpočátku netuší, proč ji Tomášek oslovil. Myslí si, že ji bude ve svém článku opěvovat, a tak vystupuje sebevědomě jako vždy. Ovšem jen do chvíle, kdy jí Tomášek začne klást nepříjemné dotazy ohledně jejího fungování a práce s klienty.

Co bude předcházet jejímu velkému pádu v Ulici, který je současně koncem angažmá herečky Jitky Schneiderové v seriálu? To napoví tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice.

 

Video soubor

Zdroj: TV Nova