Kateřina Brožová měla smůlu na chlapy. Jeden byl žárlivý a druhému zpívala pod stromem
Zdroj: herminapress

Kateřina Brožová měla smůlu na chlapy. Jeden byl žárlivý a druhému zpívala pod stromem

Vytvořeno dne 10.02.2022

Herečka Kateřina Brožová zavzpomínala na svoji první velkou lásku a práskla flirt s hercem Karlem Dobrým na chmelové brigádě. Krásná herečka se netají tím, že do vztahů skáče po hlavě. Bylo to tak prý vždycky.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

 „Poprvé jsem se zamilovala na základní škole do spolužáka o tři roky staršího. Trhali jsme spolu třešně. To byla platonická láska. Pak jsme se potkali na gymnáziu, a už to tak nefungovalo jako na třešních. Vážně jsem se zamilovala v patnácti letech, chtěla jsem se vdávat. Samozřejmě, že to nešlo. Ale bylo to krásný, prožívala jsem vážný vztah. Trvalo to tři roky a skončilo to vojnou. Tehdy muži chodili na dva roky. Jezdila jsem za ním do Mikulova. Rok. Byl tam na dva. Vždycky jsem mu upekla kuře, koláče, bábovku a jezdila jsem s taškami na tu vojnu. Byla jsem hrozně hodná. Já jsem hrozně hodná. Nevypadám, ale jsem. Byl příliš žárlivý, proto to skončilo,“ prozradila Honzovi Dědkovi Kateřina Brožová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, která v životě na muže moc štěstí neměla.

Na rande pozvala i překvapeného moderátora Honzu Dědka. A vzala to přes koně, které miluje ona i její jednadvacetiletá dcera Kačenka. „Dcera dělá vrcholově tento krásný sport. Když byla menší, vyjížděly jsme spolu na koních, teď už málo, musí makat a já jí nestačím, bojím se, už je mi víc let. Já už spíš drndám. Přijeď, zadrndáme si spolu. Budeme jen tak drndat lehce, podrndáme si trošku,“ zaflirtovala s Honzou Dědkem.

 Na koně před lety balila i dalšího Dědkova hosta, herce Karla Dobrého. „Poznali jsme se na gymnáziu, Kateřina byla o rok výš, já jsem do ní byl strašně zamilovaný. To jsem věděl, že měla kluka, se kterým chodili na třešně, říkal jsem si, že je to beznadějný. Neměl jsem odvahu, ale snažil jsem se Kateřině přiblížit. Až se mi to jednou povedlo na chmelu. Začali jsme se bavit, že máme oba rádi koně, a šli jsme párkrát na vyjížďku. Dokonce jsme jednou zmeškali večerku, protože jsem chtěl Kateřině demonstrovat mužství, teda vlastně mužnost, čeština je záludná. Vyšplhal jsem na velký strom. Stáli jsme pak pod stromem a Kateřina mi zpívala písničku Máš, má ovečko, dávno spát,“ prásknul v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Karel Dobrý. „Já jsem tu písničku měla strašně ráda, ráda jsem ji zpívala. Teda ne každému na potkání, ale Kájovi jsem ji tenkrát zpívala pod stromem na chmelu,“ potvrdila Kateřina Brožová.