Inkognito: Co ví Petra Nesvačilová o pokojíčku Matěje Rupperta?
Zdroj: TV Prima

Inkognito: Co ví Petra Nesvačilová o pokojíčku Matěje Rupperta?

Vytvořeno dne 09.02.2022

 

Zlatý hřeb čtvrtečního Inkognita přijde tentokrát s VIP hostem. Poté, co se hádající doberou toho, že je to muž, který je tak trochu zpěvák a taky trochu herec, tipují Matěje Rupperta. Korunu tomu nasadí Petra Nesvačilová, která se zeptá, jestli zná hostův pokojíček.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

„Petro, uvědom si jednu věc, jsou záležitosti, které můžou zůstat mezi tebou a Matějem Ruppertem,“ pustí se do Petry Jakub Prachař. „Na tenhle pořad se normálně koukají lidi – takže to, co řekneš, nezůstane tady v té místnosti,“ pokračuje dále Kuba ve svém monologu směrem k Petře. „A myslím si, že když jsi odcházela z toho pokojíčku, že ti Matěj jasně říkal, abys nikomu nic neříkala,“ vloží se do debaty znenadání Libor Bouček. Diváci i panelisté ryčí smíchy! A Petra Nesvačilová si tuto pozornost evidentně užívá. Ne nadarmo v ní televizní diváci spatřují humorný potenciál Jiřiny Bohdalové. Tahle slečna nemá problém zasmát se sama sobě. A zřejmě proto si z ní kolegové tak rádi a tak často utahují. „A určitě Matěj taky říkal, když jsi od něho odcházela: Petro, ty už se do mého pokojíčku nevracej!“ dodává ještě Jakub Prachař.

Nakonec se ukáže, že VIP hostem je tentokrát Vašek Noid Bárta, Matěj Ruppert se v tom ocitl zcela nevinně. Identitu Noida finálně uhádne Ondřej Brzobohatý. „S Ondřejem Brzobohatým mám v Karlíně deset let šatnu. Dokonce si navzájem říkáme ‚brácho‘, říká Vašek Noid Bárta a přiznává, že právě na Ondru sázel. Mimochodem – věděli jste, že se původně Vašek Noid Bárta vyučil řezníkem?! To by dnes řekl málokdo. V Inkognitu toho na sebe ale prozradí ještě mnohem víc…

Inkognito můžete sledovat na Primě ve čtvrtek ve 21.35!